Okładka książki Potrząśnij jabłonką. Książka aktywizująca
  • Bestseller

Nico Sternbaum

Potrząśnij jabłonką. Książka aktywizująca

Oprawa twarda
39,90 zł
  • EAN: 9788327106414
  • ISBN: 978-83-271-0641-4
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Oto książka pełna ekscytujących niespodzianek. Przekonajcie się sami, że książki są nie tylko do czytania – z tą można zrobić znacznie więcej!
Kilkuzdaniowe historyjki angażują małego czytelnika, który bez wątpienia z zapałem rozweseli znudzonego potwora łaskotkami, potrząśnie zmęczoną jabłonką uginającą się pod ciężarem dojrzałych jabłek, wytrze rękawem ociekającego deszczem kociaka… Z tą książką nie ma nudy: dzieci mogą same kołysać, drapać, pukać, dmuchać, potrząsać – i przy tym uszczęśliwiać bohaterów książeczki.
Książka pobudza rozwój mowy oraz kreatywność: dzięki prostym, wymownym obrazkom i powtarzalnemu schematowi kolejnych zawartych w książce historyjek dziecko chętnie inicjuje „zabawę w czytanie”. Pomoc bohaterom książeczki przez rzeczywiste działania daje dziecku satysfakcję oraz poczucie sprawczości.

Nico Sternbaum

Nico Sternbaum

Nico Sternbaum już jako dziecko chętnie rysował i wymyślał historie. Razem z rodzicami zwiedził m.in. Republikę Południowej Afryki, a w ogrodzie dziadków zbudował domek na drzewie. Po maturze uzyskał dyplom na akademii sztuk pięknych. Dziś pisze i ilustruje książki dla dzieci. Cieszą się one dużą popularnością wśród młodych czytelników i zostały przetłumaczone na wiele języków (m.in. na chiński). „Potrząśnij jabłonką”, „Pobujaj owieczkę”, „Wink dem Wal” oraz „Schüttel den Weihnachtsbaum” znalazły się na liście bestsellerów tygodnika „Der Spiegel”, a inne tytuły są polecane przez renomowaną fundację Lesen. Nico Sternbaum mieszka w Wiesbaden. Uwielbia podróże, koreańskie jedzenie i muzea.

Polecamy również