Okładka książki Traktorek marzy o lataniu

Natalie Quintart

Traktorek marzy o lataniu

Oprawa twarda
39,90 zł
  • EAN: 9788327107336
  • ISBN: 978-83-271-0733-6
  • Format: 256x266
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Traktorek wraz z przyjaciółmi mieszka w gospodarstwie Duży Dąb. Bohater serii podejmuje wyzwania i przeżywa emocje, jakie na co dzień towarzyszą dzieciom w wieku przedszkolnym. Tym razem przekonuje się, jak ważne jest bycie sobą.

Traktorek spotyka samolot. Jest nim zafascynowany – samolot ma silnik i koła tak jak on, a na dodatek umie latać. Traktorek też by tak chciał! Przyjaciele tłumaczą mu, że to, co potrafi, jest równie ważne jak latanie. Traktorek im nie wierzy… dopóki samolot nie wpada w tarapaty.

Angażująca historia o marzeniach, docenianiu swoich umiejętności i budowaniu poczucia własnej wartości.

W serii:
Traktorek jest dzielny
Traktorek jest zazdrosny
Traktorek pomaga jelonkowi

Natalie Quintart

Natalie Quintart

Natalie Quintart urodziła się 6.01.1961 roku w belgijskiej miejscowości Beloeil. Chodziła na zajęcia z aktorstwa w Louvain-la-Nueve i w Paryżu. Obecnie mieszka w Brukseli wraz z trójką dzieci.

Oprócz tworzenia powieści i scenariuszy Natalie zajmuje się również pisaniem opowiadań, piosenek, sztuk teatralnych i scenariuszy dla dzieci. Dla autorki “pisanie to dzielenie się byciem dobrym człowiekiem, opiekuńczością, emocjami i humorem z dziećmi”.

Jej twórczość została przetłumaczona m.in. na chiński, duński, niemiecki, amerykański, angielski, koreański i holenderski.

Uwielbia spotykać się ze swoimi młodymi czytelnikami, ponieważ lubi wiedzieć, jak dzieci odbierają jej historie.

Jako aktorka tworzy też krótkie filmy i seriale poświęcone swojej pracy. Szkoły, biblioteki i targi książki często zapraszają ją, aby opowiadała o swoich książkach i procesach ich powstawania. Jest zawsze entuzjastycznie witana na spotkaniach autorskich. Kto jest jej wspólnikiem podczas tych wydarzeń? Jej akordeon! Natalie podkreśla spore zapotrzebowanie na takie nietypowe podejście do spotkań z czytelnikami. Kiedy przedstawia książkę w zabawowy sposób sprawia, że staje się ona łatwiej przyswajalna dla dzieci.

Natalie stworzyła też dziecięce adaptacje teatralne kilku swoich książek.

Polecamy również