Okładka książki Pobujaj owieczkę. Książka aktywizująca

Nico Sternbaum

Pobujaj owieczkę. Książka aktywizująca

Oprawa twarda
39,90 zł
  • EAN: 9788327107381
  • ISBN: 978-83-271-0738-1
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Interaktywna książka rozwijająca wyobraźnię!
Oto stworzona do zabawy książka aktywizująca, która zaskakuje każdą kolejną stroną. Historyjki angażują dziecko i zachęcają je do różnorodnych aktywności, m.in. potrząsania, machania, dmuchania, obracania, naciskania.
Co się wydarzy, gdy pomachamy książką w przód i w tył? W jaki sposób obudzić lisa? A jak pomóc małej myszce? Co zrobi robot, gdy krzykniemy „bu!”? Dołączcie do zabawy i sprawdźcie sami!
Książka wspiera rozwój mowy i kreatywność. Dziecko chętnie inicjuje „zabawę w czytanie”, a wchodzenie w relacje z bohaterami książeczki daje mu satysfakcję i poczucie sprawczości.

POBIERZ KOLOROWANKĘ KLIKAJĄC W OBRAZEK

Kto powiedział, że owieczka musi być biała? Twoja może być tak kolorowa, jak sobie wymyślisz. Pobierz kolorowankę klikając w poniższy obrazek i daj upust wyobraźni.

Kolorowanka
Nico Sternbaum

Nico Sternbaum

Nico Sternbaum już jako dziecko chętnie rysował i wymyślał historie. Razem z rodzicami zwiedził m.in. Republikę Południowej Afryki, a w ogrodzie dziadków zbudował domek na drzewie. Po maturze uzyskał dyplom na akademii sztuk pięknych. Dziś pisze i ilustruje książki dla dzieci. Cieszą się one dużą popularnością wśród młodych czytelników i zostały przetłumaczone na wiele języków (m.in. na chiński). „Potrząśnij jabłonką”, „Pobujaj owieczkę”, „Wink dem Wal” oraz „Schüttel den Weihnachtsbaum” znalazły się na liście bestsellerów tygodnika „Der Spiegel”, a inne tytuły są polecane przez renomowaną fundację Lesen. Nico Sternbaum mieszka w Wiesbaden. Uwielbia podróże, koreańskie jedzenie i muzea.

Polecamy również