Dla firm

Publicat S.A. od lat z sukcesem współpracuje z firmami spoza branży wydawniczej. Realizujemy konkretne projekty na indywidualne zamówienia.

Zapewniemy wysoki poziomu współpracy tak, aby przynosiła ona satysfakcję wszystkim zaangażowanym stronom. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, chętnie przygotujemy też oferty dostosowane do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy.REKLAMA W KSIĄŻCE

Reklama w książce jest skutecznym sposobem dotarcia do klienta. To rozwiązanie nowatorskie, które jednocześnie wykorzystuje mechanizmy tradycyjnej reklamy drukowanej. Można ją porównać z reklamą prasową, z tą różnicą, że jest trwalsza (książek, w przeciwieństwie do czasopism, nie wyrzuca się).
Oprócz gotowych rozwiązań, oferujemy także niestandardowe formy zaistnienia w książce ( „szyte na miarę”, dostosowane do oczekiwań kontrahentów: np. inserty, product placement).

Zachęcamy do skontaktowania się z nami i zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem.

Kontakt: marketing@publicat.plNAKŁADY DEDYKOWANE

Nie znaleźliście Państwo na liście książek dostępnych w ofercie interesującej Was publikacji?
Odpowiadając na potrzeby Państwa firmy, wydamy dowolną publikację, specjalne poradniki i materiały informacyjne z każdej dziedziny. Oferujemy klientom biznesowym indywidualnie opracowane publikacje służące promocji biznesu czy marki. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy realizując zlecenia wydawnicze książek na życzenie. Realizujemy dowolne nakłady. Oferty są przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Kontakt: marketing@publicat.plKSIĄŻKI JAKO UPOMINKI DLA PRACOWNIIKÓW I KONTRAHENTÓW

Podarowanie wyjątkowej książki swoim pracownikom czy jako upominek dla partnera biznesowego jest szczególnym sposobem wyróżnienia. Obok naszej stałej oferty wydawniczej proponujemy książki na specjalne zamówienie. Mogą one być wykorzystywane jako firmowe upominki, materiały promocyjne lub nośniki przekazu reklamowego.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Kontakt: marketing@publicat.pl