Zarząd

Maciej Czechowicz
Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (1989r.). Ponadto ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunkach: zarządzanie przedsiębiorstwami oraz analiza finansowa w procesie inwestowania.

Współzałożyciel i udziałowiec wydawnictwa Publicat S.A.(dawniej Podsiedlik-Raniowski i Spółka), w którym od początku działalności (1990r.) pełnił funkcję dyrektora ds. organizacji produkcji. W latach 1995 – 2003 członek Zarządu, dyrektor ds. organizacji produkcji. Następnie w latach 2004 – 2011 członek Rady Nadzorczej Publicat S.A. i wieloletni przewodniczący Rady. Od listopada 2011 r. Prezes Zarządu Publicat S.A.

Michał Stecki
Wiceprezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (1990r.). Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunkach: zarządzanie przedsiębiorstwami oraz analiza finansowa w procesie inwestowania.

Współzałożyciel i udziałowiec wydawnictwa Publicat S.A. (dawniej Podsiedlik-Raniowski i Spółka), w którym pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży. W latach 1995 – 2003 członek zarządu, dyrektor ds. wydawniczych. Następnie w latach 2004 – 2011 członek Rady Nadzorczej Publicat S.A., w latach 2008-2009 jej przewodniczący. Od listopada 2011 r. Wiceprezes Zarządu Publicat S.A.

Piotr Podsiedlik
Wiceprezes Zarządu

Inwestor giełdowy, akcjonariusz Publicat S.A.

Krzysztof Raniowski
Wiceprezes Zarządu

Akcjonariusz Publicat S.A.

 

Rada nadzorcza Publicat S.A.

Maciej Podsiedlik przewodniczący rady

Eleni Tzoka-Stecka wiceprzewodnicząca rady

Jolanta Czechowicz członek rady

Mikołaj Natzel członek rady