Okładka książki Traktorek pomaga jelonkowi

Natalie Quintart

Traktorek pomaga jelonkowi

Oprawa twarda
39,90 zł
  • EAN: 9788327107329
  • ISBN: 978-83-271-0732-9
  • Format: 256x260
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Traktorek wraz z przyjaciółmi mieszka w gospodarstwie Duży Dąb. Bohater serii podejmuje wyzwania i przeżywa emocje, jakie na co dzień towarzyszą dzieciom w wieku przedszkolnym. Tym razem uczy się mądrze pomagać.

Pewnego dnia Traktorek spotyka rannego jelonka. Zabiera go na farmę, gdzie troszczy się o niego, z pomocą swoich przyjaciół. Po kilku dniach Traktorek zabiera jelonka na leśną polanę. Okazuje się, że maluch nie chce już wracać na farmę.
Traktorek rozmawia o tym z Tatą. Rozumie, że jelonek chce być ze swoją rodziną. Następnego dnia odwozi go do lasu. Traktorkowi jest smutno, że musi rozstać się z jelonkiem, ale cieszy się, że jego podopieczny jest zdrowy, radosny i bezpieczny. Tata chwali Traktorka.

Wspierająca historia o niesieniu pomocy i rozumieniu potrzeb innych.

W serii:
Traktorek jest dzielny
Traktorek jest zazdrosny

Kolorowanka z Traktorkiem

Kliknij w obrazek Traktorka i pobierz kolorowankę.

Natalie Quintart

Natalie Quintart

Natalie Quintart urodziła się 6.01.1961 roku w belgijskiej miejscowości Beloeil. Chodziła na zajęcia z aktorstwa w Louvain-la-Nueve i w Paryżu. Obecnie mieszka w Brukseli wraz z trójką dzieci.

Oprócz tworzenia powieści i scenariuszy Natalie zajmuje się również pisaniem opowiadań, piosenek, sztuk teatralnych i scenariuszy dla dzieci. Dla autorki “pisanie to dzielenie się byciem dobrym człowiekiem, opiekuńczością, emocjami i humorem z dziećmi”.

Jej twórczość została przetłumaczona m.in. na chiński, duński, niemiecki, amerykański, angielski, koreański i holenderski.

Uwielbia spotykać się ze swoimi młodymi czytelnikami, ponieważ lubi wiedzieć, jak dzieci odbierają jej historie.

Jako aktorka tworzy też krótkie filmy i seriale poświęcone swojej pracy. Szkoły, biblioteki i targi książki często zapraszają ją, aby opowiadała o swoich książkach i procesach ich powstawania. Jest zawsze entuzjastycznie witana na spotkaniach autorskich. Kto jest jej wspólnikiem podczas tych wydarzeń? Jej akordeon! Natalie podkreśla spore zapotrzebowanie na takie nietypowe podejście do spotkań z czytelnikami. Kiedy przedstawia książkę w zabawowy sposób sprawia, że staje się ona łatwiej przyswajalna dla dzieci.

Natalie stworzyła też dziecięce adaptacje teatralne kilku swoich książek.

Polecamy również