Okładka książki Od czego zacząć. Poradnik przetrwania lęku, depresji i innych kryzysów psychicznych

Mental Health America

Od czego zacząć. Poradnik przetrwania lęku, depresji i innych kryzysów psychicznych

Oprawa miękka
49,90 zł
  • EAN: 9788327126887
  • ISBN: 978-83-271-2688-7
  • Format: 165x223
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Ta książka jest dla każdej osoby, która zmaga się z silnymi emocjami i szuka wytłumaczenia swoich reakcji, która walczy i czuje się samotna oraz myśli, że jest bezwartościowa, niekochana lub nielubiana. Bardzo trudno jest odgadnąć, co dzieje się w głowie, kiedy cierpimy i nie możemy powstrzymać swojego samokrytycznego wewnętrznego głosu. Jeszcze trudniej jest wiedzieć, od czego zacząć, gdy szukamy wiedzy lub wsparcia.
Tutaj znajdziesz jasne, prawdziwe, pozbawione żargonu informacje o najczęstszych kryzysach psychicznych, a także pierwszy test samooceny oraz arkusze do samodzielnej pracy. Uzyskasz wskazówki, gdzie znaleźć pomoc i jak rozmawiać o swoim stanie psychicznym z przyjaciółmi, rodziną i lekarzami. Otrzymasz narzędzia wspierające zachowanie zdrowia.

„Polecam tę książkę między innymi osobom młodym oraz młodym dorosłym, szukającym drogi wyjścia z życiowego potrzasku. Polecam ją również tym, którzy chcą zrozumieć i mądrze wspierać osoby doświadczające kryzysów psychicznych. Trzymam za Was kciuki!”

Maria Sitarska – psycholożka i psychoterapeutka, współredaktorka portalu opsychologii.pl, współtwórczyni Fundacji Trzy Bramy

“Nie wszyscy specjaliści zdrowia psychicznego zrozumieją, przez co przechodzisz. Ważne jest, aby znaleźć odpowiednią grupę ludzi, aby pomogli Ci skupić się na tym, jak wyzdrowieć i pozostać w dobrym stanie.”

“Unikanie trudnych rozmów to rzecz naturalna, jednak angażowanie się w nie – choć niełatwe – może prowadzić do większego zrozumienia i szacunku dla samego siebie, a także ulżyć w cierpieniu.”

Polecamy również