Okładka książki Usługa; Nie wszystko musi być trudne. Przestań się stresować i naucz się łatwiej żyć (e-book)

Susie Moore

Nie wszystko musi być trudne. Przestań się stresować i naucz się łatwiej żyć

Ebook
35,90 zł
  • EAN: 9788327127013
  • ISBN: 978-83-271-2701-3
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Czy martwisz się, że życie będzie trudne i stresujące? Takie myślenie to niewidzialna, lecz najbardziej podstępna i najczęstsza forma autosabotażu. Susie Moore dostrzega, że stres, który nas przytłacza, często tworzymy i napędzamy sami. Nie neguje cierpienia, ale uczy, jak przekuwać ból, żałobę, stratę i lęk w siłę, która może odmienić nasze życie. Jej wzruszające historie oraz zabawne anegdoty są pełne życiowej mądrości. Pomagają w rozładowaniu napięć i opanowaniu negatywnych reakcji oraz pokazują, w jaki sposób nawet porażkę obrócić w sukces dzięki drobnym i prostym, ale potężnym zmianom.

„«Nie wszystko musi być trudne» to książka dla osób, które doświadczyły samotności, niepokoju, lęku czy napięcia. Dla tych, które nie radzą sobie w przyjaźni, pracy ani w romantycznych związkach. Dla dzielnych i nieśmiałych. Do poczytania na plaży, w pociągu i podczas przerwy między spotkaniami – to książka dla każdego”.

– Libby Kane, redaktorka portalu Insider

„Książka pełna perełek, która całkowicie zmieni twoje podejście do życia”.

– Sheri Salata, była producentka wykonawcza The Oprah Winfrey Show

„To lektura obowiązkowa każdej współczesnej kobiety”.

– Anna Bey, ekspertka ds. elegancji i youtuberka

SUSIE MOORE – trenerka rozwoju osobistego i publicystka współpracująca z jednymi z największych światowych koncernów medialnych. Wcześniej była dyrektorką ds. sprzedaży i doradczynią firm rozpoczynających działalność w Dolinie Krzemowej i Nowym Jorku. Utrzymuje kontakt z fanami bezpośrednio oraz online: poprzez newslettery, podcasty i warsztaty. Z pochodzenia jest Angielką, obecnie mieszka i pracuje w Miami.

Okładka książki Susie Moore

Susie Moore

Susie Moore – trenerka rozwoju osobistego i publicystka współpracująca z jednymi z największych światowych koncernów medialnych. Wcześniej była dyrektorką ds. sprzedaży i doradczynią firm rozpoczynających działalność w Dolinie Krzemowej i Nowym Jorku. Utrzymuje kontakt z fanami bezpośrednio oraz online: poprzez newslettery, podcasty i warsztaty. Z pochodzenia jest Angielką, obecnie mieszka i pracuje w Miami.

fot. Villas Channel

Polecamy również