Okładka książki Cała Polska czyta dzieciom. Pan Kudłaty i Cztery Łapy

Iwona Czarkowska

Cała Polska czyta dzieciom. Pan Kudłaty i Cztery Łapy

Oprawa twarda
36,90 zł
  • EAN: 9788327104519
  • ISBN: 978-83-271-0451-9
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

W przytulisku dla zwierząt Cztery Łapy zaskakują nie tylko zwierzaki i dzieciaki, ale i pewien… troll, Kudłaty… Opowieść o tym, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje.

Książka nagrodzona w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” we współpracy z wydawnictwami: Literatura, Nasza Księgarnia i Publicat, pod honorowym patronatem Ambasady Szwecji, Biblioteki Narodowej oraz Instytutu Książki przy finansowym wsparciu Fundacji PZU oraz Fundacji AMF „Nasza Droga”.

Iwona Czarkowska

Iwona Czarkowska

Autorka książek dla dzieci i młodzieży. Pracowała jako redaktor i sekretarz redakcji: „DD Reportera”, „5-10-15″, „Ciuchci”, „Czarodziejskich Opowieści”, „Naszych Dobranocek”. Współpracowała z czasopismami dla dzieci „Miś” oraz „Świerszczyk”. Przygotowuje scenariusze gier edukacyjnych oraz prowadzi zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci. Zadebiutowała w roku 2010 w wydawnictwie Zielona Sowa serią książek dla dzieci „Ekoludki z Zielonej Planety”. Ma również na swoim koncie książki: „Kocia Odkrywalnia Tajemnic” (Wydawnictwo Bis 2010),”Duchy ze Wzgórza Rabowników” (Telbit 2010),”Biuro Zagubionych Zabawek” (Publicat 2011),”Kazio i skrzynia pełna wampirów” (Wilga 2011), „Kazio i szkoła pełna wampirów” (Wilga 2011), „Kazio w miasteczku pełnym wampirów” (Wilga 2012),”Cień anioła” (Wilga 2012),”Antoś Żeberko i Gang Porywaczy Skarpetek” (Wilga 2012), serię „Anielscy z Niebieskiego” (Muza 2013-2014), książkę dla dzieci z przepisami kulinarnymi „Szarlotka pachnąca marzeniami” (Wydawnictwo Bis 2013). Otrzymała dwukrotnie nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży za książki: „Biuro Zagubionych Zabawek” (2010) oraz „Pan Kudłaty i Cztery Łapy”, nagrodę w konkursie Portalu Literackiego „Granice” na Najlepszą Książkę dla Młodszych Czytelników za książkę „Kazio w miasteczku pełnym wampirów” (2012) oraz wyróżnienie w Konkursie na Książkę dla Młodzieży organizowanym przez Wydawnictwo Telbit za powieść „Wzgórze Rabowników” (2009).

Polecamy również