Okładka książki Zaśnij z Fafikiem

Robert Trojanowski

Zaśnij z Fafikiem

Oprawa twarda
29,90 zł
  • EAN: 9788327103482
  • ISBN: 978-83-271-0348-2
  • Format: 225x225
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Jeden Fafik. Drugi Fafik. Trzeci Fafik. Czwarty Fafik. Piąty Fafik. Szósty Fafik. Siódmy Fafik. Ósmy Fafik. Dziewiąty Fafik. Dziesiąty Fafik.
Sen jeszcze nie przyszedł?
Więc zrób to, co piesek Fafik – przytul twarzyczkę, policzek do dłoni osoby, z którą czytasz książeczkę… czujesz ciepło?
Ty jesteś zmęczony, więc zamykasz oczka. Fafik jest zmęczony, więc zamknął oczy i podkulił ogonek. Książeczka jest zmęczona, więc zamykamy książeczkę…

Zaśnij z Fafikiem to książka, dzięki której maluch poczuje się miło i bezpiecznie przed snem..

Jest tak pomyślana, że najpierw budujemy odpowiedni, pozytywny nastrój. Potem wzmacniamy więzi z opiekunem, na końcu stopniowo następuje wyciszanie, zapewnianie dziecku emocjonalnej i fizycznej bliskości, poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Na koniec jednostajny rytm, powtarzalne elementy i sen… Sen maluszka.

Książka konsultowana przez psychologa dziecięcego.

Robert Trojanowski

Robert Trojanowski

Debiutował w „Świecie Młodych”, uczył się od samego Szymona Kobylińskiego, stworzył humorystyczną platformę edukacyjną: Ministerstwo Komiksu (https://www.youtube.com/@ministerstwokomiksu).

Stypendysta Ministra Kultury. Autor książek dla dzieci. Twórca komiksów o Piku i Robim, Fafiku, Mince i Minku. Prowadzi autorskie warsztaty, które wyzwalają w uczestnikach dobre emocje i budzą radość tworzenia (np.: Zamek Królewski na Wawelu). Rysownik, pracownik kreatywny, autor słuchowisk i tekstów satyrycznych (Teatr Polskiego Radia, Trójka).

Polecamy również