Okładka książki Usługa; Złota łyżka (e-book)
  • Nowość

Jessa Maxwell

Złota łyżka

Ebook
37,50 zł
  • EAN: 9788327166685
  • ISBN: 978-83-271-6668-5
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Jak każdego lata sześcioro cukierników przyjeżdża na zawody do otoczonej lasami rezydencji Grafton w stanie Vermont. Posiadłość jest planem telewizyjnego show Bake Week, ale też domem rodzinnym słynnej gospodyni programu Betsy Martin. Każdy z uczestników pragnie wygrać tegoroczną edycję konkursu i zrobi wszystko, aby zdobyć Złotą Łyżkę. W kolejnych dniach okazuje się, że Betsy – autorka książek kucharskich zwana „babcią Ameryki” – nie jest poczciwą starszą panią, jak sugeruje jej przydomek i publiczny wizerunek.

Początkowo dochodzi jedynie do małych aktów sabotażu – a to ktoś podmienia cukier na sól, a to podkręca za mocno palnik kuchenki. Ale kiedy zostają odkryte zwłoki, wszyscy trafają na listę podejrzanych. I każdy zadaje sobie pytanie: czy mordercy się upiecze?

Mroczna, klaustrofobiczna powieść będąca skrzyżowaniem „Zbrodni po sąsiedzku” z „Pokojówką”. Idealna lektura dla fanów Richarda Osmana, Nity Prose i Anthony’ego Horowitza. A także dla koneserów błyskotliwych łamigłówek i… amatorów słodkości.

Bestsellery