Okładka książki Cichy pokój
  • Bestseller

Nadine Matheson

Cichy pokój

Oprawa miękka
46,90 zł
  • EAN: 9788327164087
  • ISBN: 978-83-271-6408-7
  • Format: 135x205
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

W tym mrożącym krew w żyłach kryminale, dotykającym kwestii rasizmu, podziałów społecznych i korupcji, komisarz Anjelica Henley mierzy się z serią rytualnych morderstw.

Henley i jej partner Ramouter prowadzą sprawę zabójstwa popularnego pastora zamordowanego w jego własnym kościele. Na miejscu zbrodni znajdują ukryte pomieszczenie, a w nim drugą ofiarę – mężczyzna jest na granicy śmierci, jego ciało nosi ślady mrocznych obrzędów religijnych. Podejrzani zmieniają się jak w kalejdoskopie, dziennikarze patrzą Henley na ręce, a ona sama zmaga się z niechęcią do zamordowanego pastora. Po odkryciu kolejnego ciała pościg musi nabrać tempa. Czy policja zdoła złapać mordercę i zatrzymać wydłużającą się listę ofiar?
Autorka czerpie ze swojego doświadczenia adwokatki specjalizującej się w prawie karnym. Serwuje czytelnikom realistyczne, pełne zwrotów akcji śledztwo prowadzone przez wyjątkowo zgrany policyjny duet.

Nadine Matheson

Nadine Matheson

Jest prawniczką, obrończynią w sprawach karnych. Ma na swoim koncie zwycięstwo w konkursie City University Crime Writing. Jej debiutancka powieść pt. Naśladowca została przetłumaczona na kilkanaście języków. Mieszka w Londynie.

© London Soul Photography

Bestsellery