Okładka książki Wszystko o tym, jak się nie bać i nie martwić

Felicity Brooks

Wszystko o tym jak się nie bać i nie martwić

Oprawa twarda
39,90 zł
  • EAN: 9788327106483
  • ISBN: 978-83-271-0648-3
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Każdy czasami czegoś się boi lub czymś martwi. Może to być strach przed ciemnością albo pająkiem, albo obawa o to, czy sobie z czymś poradzimy. Strach i obawa są naturalnymi reakcjami na niektóre wydarzenia, jednak warto wiedzieć, co robić, żeby tak nas nie przytłaczały.

Co myślimy? Co czujemy? Wspaniała książka dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Pomaga rozpoznawać emocje. Pokazuje także proste i zabawne sposoby na zarządzanie nimi, takie jak ćwiczenia oddechowe lub uspokajające rozmowy.

W serii:
Wszystko o emocjach
Wszystko o rodzinach
Wszystko o przyjaźni
Wszystko o różnorodności

Felicity Brooks

Felicity Brooks

Felicity Brooks pracuje dla brytyjskiego wydawnictwa Usborne od ponad 30 lat. Napisała i zredagowała setki tytułów: od książek o traktorach po genetykę, od Szekspira po zdrowie psychiczne i opowieści o świecących jednorożcach. Jest ekspertką w przedstawianiu trudnych tematów w przyjazny i przystępny dla małych dzieci sposób. Pisze książki, które celebrują uczucia, przyjaźń, empatię, rodzinę i różnorodność. Kiedy nie pisze ani nie bada bardzo szczegółowych detali na temat dinozaurów, można ją spotkać włóczącą się po polach i lasach w poszukiwaniu dzikich roślin jadalnych lub po prostu w domu, zwiniętą w kłębek z torbą ulubionej przekąski – Twiglets, kilkoma kotami i krzyżówką.

Polecamy również