Okładka książki Aktywne Czytanie. Lubię litery! Książka do nauki alfabetu

Anna Jankowska

Aktywne Czytanie. Lubię litery! Książka do nauki alfabetu

Książka sztywnostronicowa
49,90 zł
  • EAN: 9788327107312
  • ISBN: 978-83-271-0731-2
  • Format: 200x200
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Anna Jankowska – „mama” Aktywnego Czytania, największej marki społecznościowej dla rodziców zainteresowanych książką dla dzieci – przygotowała własną propozycję do nauki alfabetu.

To książka prosta, rewelacyjnie zilustrowana, ze wskazówkami dla rodziców. DOSKONAŁA!

Litery są dla dziecka kolejnym pomysłem na zabawę. My (dorośli) wiemy, że przydadzą się w przyszłości.

Poznanie liter nie zawsze wiąże się od razu z nauką czytania, do tego trzeba gotowości, która przychodzi z czasem. Ich znajomość jednak niewątpliwie pomoże wielu dzieciom przejść płynnie do etapu nauki czytania. A gdy ten moment nadejdzie, litery będą czymś znanym, nie trzeba więc startować od zera. To wielkie wsparcie w kolejnych latach edukacji.

“Nauka liter może być ciekawą zabawą, ale jest też wyzwaniem. Dlatego tło jest białe, podpisy czytelne, ilustracje wyraźne. Wszystko to pomaga dziecku skupić uwagę na literach.” Anna Jankowska, “mama” Aktywnego Czytania

“Książka pomoże maluchom nie tylko poznać litery, ale podaruje coś, czego nie można przecenić – czas spędzony razem.” Anna Jankowska, “mama” Aktywnego Czytania

Anna Jankowska

Anna Jankowska

O sobie pisze: „Mam to szczęście, że zawodowo łączę dwie pasje – literaturę dziecięcą i pedagogikę z naciskiem na budowanie relacji i komunikację w rodzinie.

Jestem mamą cudownej 15-latki, a ten wiek pozwala spojrzeć na kilka spraw (nie tylko) rodzicielskich z pewnym dystansem.

Spotkasz mnie w podkaście „Nie tylko dla mam”, gdzie rozmawiamy o wychowaniu wspierającym i książkach dla dzieci. Buduję też wspaniałą społeczność kochającą czytać, bo nie od dziś wiadomo, że książki mają moc. Na blogu Aktywne Czytanie znajdziesz piękne i mądre książki dla dzieci.”

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCbKpwP6-U7EMlNdnx1YZJSA
Grupa FB https://www.facebook.com/groups/aktywneczytanie/

Polecamy również