Okładka książki Robale. Owady i inne małe stworzenia. Zobacz i rozpoznaj

Catherine Brereton

Robale. Owady i inne małe stworzenia. Przewodnik do rozpoznawania

Oprawa miękka
39,90 zł
  • EAN: 9788327105981
  • ISBN: 978-83-271-0598-1
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Owady, robale i inne małe stworzenia – czasem nie widać ich na pierwszy rzut oka, ale są wszędzie: w powietrzu i w wodzie, w szczelinach kory, murów i pod ziemią. Znajdziesz je nawet w swoim domu!

Ciekawi Cię cykl życia motyla? Chcesz poznać prosty klucz do rozpoznawania rodzimych niewielkich stworzeń? A może zastanawiasz się, które owady i robale przesypiają chłodne pory roku, a którym niestraszne są nawet mroźne dni? Ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie. Od różnego gatunku biedronek, motyli, poprzez krocionogi, ślimaki, pająki i dżdżownice, aż po zadziwiające wodne skorpiony – je wszystkie znajdziesz w tej książce i poznasz mnóstwo ciekawostek na ich temat.

Dowiedz się, jak na własne oczy sprawdzić, co porabiają w ziemi dżdżownice albo jak zwabić ważkę, by przyjrzeć się jej z bliska. Na dołączonej liście zaznaczaj gatunki, które udało Ci się namierzyć, a w słowniczku szukaj interesujących cię pojęć związanych z owadami. Ruszaj w świat w poszukiwaniu najmniejszych jego mieszkańców widocznych gołym okiem!

Polecamy również