Okładka książki Po pierwsze JOGA (Paulina Holtz, Ewelina Godlewska)

Ewelina Godlewska
Paulina Holtz

Po pierwsze JOGA

Oprawa miękka
34,90 zł
  • EAN: 9788324521272
  • ISBN: 978-83-245-2127-2
  • Format: 170x245
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Joga to siła, zdrowie, kobiecość!

Poradnik dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z jogą oraz dla wszystkich, którzy chcieliby poprawić technikę. Nie masz czasu systematycznie chodzić na zajęcia do klubu? Wolisz ćwiczyć w zaciszu domowym? Ta książka jest dla ciebie!

Znajdziesz w niej m.in. rozpisane krok po kroku asany skupiające się na poszczególnych częściach ciała oraz zestawy ćwiczeń idealne dla biegaczej, rozgrzewające, na przeziębienie i wiele innych,

Książka napisana przez znaną aktorkę, która od wielu lat ćwiczy jogę oraz przez trenerkę i specjalistkę. Panie przekonują, że joga może być sposobem na aktywne życie, że nie jest to wiedza wyłącznie dla wtajemniczonych. Przystępny język i przykłady przekonają do ćwiczeń nawet najbardziej opornych. Na efekty nie trzeba długo czekać!

Z tą książką:
– poznasz podstawowe techniki jogi
– kupisz niezbędny sprzęt i strój
– wykonasz wybrane ćwiczenia w zaciszu swojego domu
– z każdym treningiem będziesz obserwować poprawę kondycji całego ciała
– poczujesz sie kobieco, zdrowo i seksownie

„Bo to nie ty znajdujesz jogę. Joga znajduje ciebie. I jeśli trzymasz w ręku tę książkę, to być może znaczy, że to będzie miłość…”

Książka podzielona została na rozdziały, aby łatwiej było szukać odpowiednich ćwiczeń. Cennym dodatkiem są całe zestawy ćwiczeń związane z różnymi sytuacjami życiowymi, np. na przeziębienie, relaksujące, po podróży itp.
Zdjęcia przy każdym opisie pomagają w poprawnym wykonaniu ćwiczenia. W kluczowych, najtrudniejszych asanach pokazane zostały zbliżenia poszczególnych części ciała.
Na początku książki znajduje się tematyczny spis treści, dzięki czemu wyszukiwanie jest bardzo proste.

Patronie medialni:
Joga&Ajurweda, Imperium Kobiet, Chilli Zet, dlalejdis.pl, petyt na zdrowie, Zdrowieintymne.pl, Gala, Polskabiega