Okładka książki Angielski. Słówko po słówku. Obrazkowy słownik angielsko-polski

Ewa Cisowska

Angielski. Słówko po słówku. Obrazkowy słownik angielsko-polski

Książka sztywnostronicowa
44,90 zł
  • EAN: 9788327104366
  • ISBN: 978-83-271-0436-6
  • Format: 220x310
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Twoje dziecko poznaje język angielski!
Zapamiętanie słówek będzie teraz łatwe. W tym słowniku każdemu pojęciu towarzyszy obrazek. Podpisany jest po angielsku, z podaną wymową oraz polskim tłumaczeniem.

Oto XXX najważniejszych angielskich słów, uporządkowanych tematycznie, m.in.:
zwierzęta, kolory, zabawki, rodzina, części ciała, jedzenie, pojazdy, a także: alfabet, liczby, figury i kształty.
Przy każdym temacie dodatkowe proste zadania, po polsku i po angielsku.

„Angielski. Słówko po słówku” to nie tylko nauka języka, to także zabawa z książką na długie godziny. Wyszukiwanie szczegółów, prowadzenie palcem po śladzie i inne ćwiczenia rozwijające koncentrację oraz małą motorykę.

Słownik polecany przed rozpoczęciem nauki języka oraz na jej początkowym etapie.

Wypróbuj metodę kanapkową: jeżeli powtórzysz słowo po angielsku, po polsku i jeszcze raz po angielsku – dziecko zapamięta je szybciej i na dłużej!

Książka kartonowa, z zaokrąglonymi narożnikami – trwała i bezpieczna.

Ewa Cisowska

Ewa Cisowska

Ewa Cisowska – lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i biznesu, metodyk, pedagog. Pracuje m.in. na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Szkoleniowiec z „The Natural Approach Method” oraz „Total Immersion Method” dla adeptów sztuki nauczycielskiej. Recenzent, tłumacz literatury anglojęzycznej dla dzieci i młodzieży.

Autorka dwóch książek, aczkolwiek pisze dalej, głównie zabawnie, także poezję. Kocha i naucza jedynej właściwej wersji języka angielskiego, czyli brytyjskiej, z uwagą skierowaną na niebywałe uroki angielskiej wsi.

Jej niecodzienna codzienność to także fotografia, śpiew w chórze i poza nim, projektowanie: wnętrz, mebli, ubrań oraz rysunek. Żywo zainteresowana fonetyką, psychologią osobowości człowieka, behawiorystyką zwierząt. Mama Miłosza i Bountiego – psa rasy Border Collie. Tańczy i gotuje. Chce uprawiać boks, szermierkę lub być kierowcą tira. Tutaj dowolność. Otwarcie sądzi, że miasta należy zwiedzać głównie po zmroku – dobrze, jeśli Porto.

Polecamy również