Okładka książki Ogród numer czterdzieści (ROD Morele tom 3)
  • Bestseller

Katarzyna Kostołowska

Ogród numer czterdzieści (ROD Morele tom 3)

Oprawa miękka
42,90 zł
  • EAN: 9788327163882
  • ISBN: 978-83-271-6388-2
  • Format: 135x205
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

W ROD „Morele” budzi się wiosna. Pojawiają się nowe wyzwania i nowi ludzie, choćby pewna projektantka ogrodów znana z serii CZTERDZIEŚCI.

Janina Skórka, prezeska zarządu ROD, nadal onieśmiela otoczenie nie tylko różową fryzurą, ale też czarnym charakterem. Jest osobą zasadniczą, surową, trudną w obyciu, dlatego na jej widok działkowcy kryją się za altankami.
Klaudiusz Janowski, prywatny przedsiębiorca, chodzący konkret i człowiek czynu, ulega modzie na ogrodnictwo działkowe. Sam tym zdziwiony kupuje działkę w „Morelach”. Co oprócz niełatwego usposobienia połączy tych dwoje? Jaką rolę odegra w ich historii Karolina, jedna z bohaterek serii CZTERDZIEŚCI, a jaką gminny program sterylizacji bezdomnych zwierząt?

Kolejny tom serii ROD „Morele” to opowieść o różnych rodzajach miłości. O miłości, która daje spełnienie, i o takiej, która spełnić się nie może. A także o tym, że życie bez kotów jest bez sensu.

Kolejny tom serii o ROD „Morele” to opowieść o różnych rodzajach miłości. O miłości, która daje spełnienie, i o takiej, która spełnić się nie może. A także o tym, że życie bez kotów jest bez sensu.

Katarzyna Kostołowska

Katarzyna Kostołowska

Katarzyna Kostołowska – prawniczka, polonistka i właścicielka Loli, buldoga francuskiego. Interesuje się popkulturą, modą, polityką; namiętnie ogląda seriale kryminalne. Współautorka Kultowego Wrocławia – przewodnika po wyjątkowym według niej mieście, w którym mieszka od dziecka i które codziennie czymś ją zachwyca. Od wielu lat publikuje opowiadania w czasopismach dla kobiet. Inspiracją do pełnych humoru oraz wzruszeń książek z serii CZTERDZIEŚCI i ROD MORELE są prawdziwe kobiece historie. Potwierdzają, że nawet w najciemniejszym tunelu zawsze w końcu pojawia się światełko.

Polecamy również

Bestsellery