Okładka książki Czterdzieści brzmi bosko
  • Bestseller

Katarzyna Kostołowska

Czterdzieści brzmi bosko

Oprawa miękka
42,90 zł
  • EAN: 9788327163943
  • ISBN: 978-83-271-6394-3
  • Format: 135x205
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Czterdzieste szóste urodziny? Jak to? Już?! A jednak!

W szaleństwie codzienności, nadmiarze niespodziewanych zdarzeń i kłopotów nie zauważa się upływu czasu. Tymczasem dzieci dorastają, a w stałych związkach coraz częściej zamiast gorącego seksu dostaje się kubek gorącej herbaty…
Czy Magda pogodzi się z faktem, że nagle zyskała ojca? Czy w świecie Karoli znajdzie się miejsce dla nieślubnego dziecka jej męża? Czy wspólny biznes Anity i Aśki okaże się wymarzonym sukcesem?
Życie mija szybciej, niżby się chciało. Ale czy to powód do smutku? Na pewno nie wtedy, kiedy ma się przy sobie najlepsze przyjaciółki i bliskich. Nawet jeśli ci bliscy niekoniecznie chcą usiąść przy jednym stole do niedzielnego obiadu.

Siódmy tom uwielbianej przez kobiety serii CZTERDZIEŚCI

Katarzyna Kostołowska

Katarzyna Kostołowska

Katarzyna Kostołowska – prawniczka, polonistka i właścicielka Loli, buldoga francuskiego. Interesuje się popkulturą, modą, polityką; namiętnie ogląda seriale kryminalne. Współautorka Kultowego Wrocławia – przewodnika po wyjątkowym według niej mieście, w którym mieszka od dziecka i które codziennie czymś ją zachwyca. Od wielu lat publikuje opowiadania w czasopismach dla kobiet. Inspiracją do pełnych humoru oraz wzruszeń książek z serii CZTERDZIEŚCI i ROD MORELE są prawdziwe kobiece historie. Potwierdzają, że nawet w najciemniejszym tunelu zawsze w końcu pojawia się światełko.

Polecamy również

Bestsellery