Jesteś tutaj

O Wydawnictwie Publicat

Wydawnictwo Publicat specjalizuje się w książkach poradnikowych, popularnonaukowych i krajoznawczych. Wszystkie charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym i atrakcyjną szatą edytorską (trwała oprawa, papier i druk wysokiej jakości).

Dzięki poradnikom, pełnym praktycznych wskazówek kulinarnych, ogrodniczych czy dotyczących zdrowia i urody, życie codzienne staje się prostsze. Oferujemy również tytuły które pomagają realizować pasje i rozwijać zainteresowania.

Książki popularnonaukowe wspomagają szkolną edukację. Ilustrowane encyklopedie i leksykony tematyczne, pisane przez specjalistów z różnych dziedzin, zapewniają łatwy dostęp do wiadomości z zakresu historii, literatury i nauk przyrodniczych.

Publikacje krajoznawcze i przewodniki pozwalają zaplanować podróże po Polsce, Europie i świecie. Bestsellery ostatnich lat to: „Czy wiesz co jesz” Katarzyny Bosackiej i Małgorzaty Kozłowskiej-Wojciechowskiej, „Słownik przysłów. Przysłownik” Katarzyny Kłosińskiej, "Kuchnia polska. 1001 przepisów" Ewy Aszkiewicz i „Mamma Mia" Cristiny Bottari. Prawdziwa kuchnia włoska”.

Wydawnictwo Publicat
ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań
tel. 61 652 92 52
fax 61 652 92 00
e-mail: publicat@publicat.pl

Anna Sójka-Leszczyńska, Dyrektor Wydawniczy  

Zapisz się do newslettera
  • Otrzymasz DODATKOWE 10% RABATU na pierwsze zakupy.
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.
Dołącz do nas