Okładka książki Powrót Wojowniczki

Angeline Boulley

Powrót Wojowniczki

Oprawa miękka
49,90 zł
  • EAN: 9788327166159
  • ISBN: 978-83-271-6615-9
  • Format: 135x205
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Prawdy nie można pogrzebać na zawsze!

Szesnastoletnia Odżibwejka Perry Firekeeper-Birch zawsze wiedziała, kim jest: bliźniaczką o buntowniczej naturze, niespokojnym duchem i najlepszą wędkarką na Sugar Island.
Gdy w okolicy znika coraz więcej rdzennych kobiet, ciotka Perry zostaje uwikłana w morderstwo, a cmentarni złodzieje zarabiają na tym, co należy do plemienia Odżibwejów, w dziewczynie rodzi się potrzeba działania. Perry postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i odzyskać dziedzictwo własnego ludu. Może liczyć jedynie na przyjaciół, a także na nadambitną siostrę bliźniaczkę oraz czarującego chłopaka wyznającego surowe zasady moralne. Rywalizacja, siostrzane sekrety i liczne niebezpieczeństwa nie powstrzymają jej przed próbą rozwikłania zagadki, nim zaginione kobiety i przodkowie zostaną utraceni na zawsze.

Angeline Boulley

Angeline Boulley

Angeline Boulley – amerykańska pisarka i działaczka. Pochodzi z plemienia Odżibwejów z Sault Ste. Marie. Pracowała na stanowisku kierowniczki Biura ds. Edukacji Indian (Office of Indian Education) w ministerstwie Stanów Zjednoczonych. Obecnie mieszka na południu Michigan, jednak jej serce zostało na Sugar Island. Swoje opowieści osadza pośród społeczności odżibwejskiej zamieszkującej Półwysep Górny. Autorkę można śledzić na Twitterze: @FineAngeline.