O nas

Prezentujemy Wam nowo powołane wydawnictwo, pod szyldem którego znajdziecie najlepsze książki dla młodzieży i młodych dorosłych ! Naszym celem jest przekazywanie w Wasze ręce wartościowych, mądrych, angażujących i pełnych emocji historii.
Jesteśmy częścią Grupy Publicat S.A., doświadczonego i dużego wydawcy m.in. Jo Nesbo, Agathy Christie czy Stephanie Meyer… Kojarzycie jej popularną serię „Zmierzch”? To właśnie ta grupa wydawnicza stała za polskim sukcesem megabestsellerowej sagi o wampirach. W naszej ofercie znajdziecie też książki Nicoli Yoon, Lauren Brooke czy Tomi Adeyemi oraz serię kultowych komiksów Stranger Things.
Wydaliśmy naprawdę sporo dobrej młodzieżówki, ale chcemy jeszcze więcej. Pragniemy, aby Wasz czas był poświęcony na autentyczną i poruszającą literaturę, nagradzaną i popularną na całym świecie – Będziemy Wam proponować najróżniejsze książki w zależności od panujących mód i trendów. Przede wszystkim jednak będziemy się starać, żeby wydawane tytuły przemawiały do Waszych serc!
Zapewniamy, że czytając nasze książki nie zmarnujecie czasu. Nadchodzi time4YA.