Okładka książki Elementarz w podskokach

Małgorzata Swędrowska

Elementarz w podskokach

Oprawa twarda
49,90 zł
  • EAN: 9788327106889
  • ISBN: 978-83-271-0688-9
  • Format: 240x275
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Elementarz w podskokach, czyli czytanie w zabawie!

„W podskokach”, bo szczęśliwe i ciekawe świata dziecko nie chodzi, ale podskakuje.

“W podskokach”, bo nauka czytania z małymi dziećmi nie może kojarzyć się z siedzeniem godzinami nad książką, ale z różnorodnymi aktywnościami – gestami, mimiką, aktywnościami parateatralnymi.

Ten radosny i kreatywny elementarz przeznaczony jest dla dzieci już w wieku przedszkolnym i „dorasta” wraz z nimi. Maluszki będą korzystały z najprostszych aktywności, starsze dzieci skupią się na słowie.

Napisany przez pedagog o niezwykłej energii – Małgorzatę Swędrowską – która od lat prowadzi warsztaty i seminaria dla dzieci i dorosłych, m.in. dla Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli, pracuje w szkole i wykłada na Uniwersytecie Adama Mickieiwcza w Poznaniu.

Wiersze oraz opowiadanka napisała wspaniała autorka książek dla dzieci – Agnieszka Frączek, a zilustrowały dwie fantastyczne artystki – Ewa Poklewska-Koziełło i Agnieszka Żelewska.

Zapraszamy dzieci do krainy czytania w radosnych podskokach!

Małgorzata Swędrowska

Małgorzata Swędrowska

Małgorzata Swędrowska – przyjaciółka dzieci i książek. Pedagożka w okularach Korczaka. Pisze książki edukacyjne, związane z naturalną nauką czytania w zabawie i odkrywaniu tajemnic języka polskiego. Publikuje dla nauczycieli i bibliotekarzy. Spotyka się z rodzicami, by rozmawiać o tym, jak rozkochać dzieci w czytaniu i w książkach. Opracowała koncepcję czytania wrażeniowego. Uwielbia być w drodze… na spotkanie autorskie, na warsztaty z dziećmi i dorosłymi, na szczyt góry, na wakacyjny odpoczynek.

Polecamy również