Jesteś tutaj

Kontakt

Publicat S.A.

ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań

tel. 61 652 92 52
fax 61 652 92 00
e-mail: office@publicat.pl

Maciej Czechowicz, Prezes Zarządu maciej.czechowicz@publicat.pl
Michał Stecki, Wiceprezes Zarządu michal.stecki@publicat.pl
Piotr Podsiedlik, Wiceprezes Zarządu piotr.podsiedlik@publicat.pl
Krzysztof Raniowski, Wiceprezes Zarządu krzysztof.raniowski@publicat.pl
Anna Sójka-Leszczyńska, Dyrektor Wydawniczy (Publicat, Papilon, Centrum Edukacji Dziecięcej, Elipsa) anna.sojka-leszczynska@publicat.pl
Monika Kaczmarek-Klose, Dyrektor Wydawniczy (Wydawnictwo Dolnośląskie, Książnica) monika.kaczmarek-klose@publicat.pl 
Marcin Wolny, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży marcin.wolny@publicat.pl 
Zbigniew Kaczmarek, Z-ca dyrektora Sprzedaży zbigniew.kaczmarek@publicat.pl 
Małgorzata CzajkowskaZ-ca dyrektora Marketingu malgorzata.czajkowska@publicat.pl 
Izabela BoberDyrektor Logistyki i Rozliczeń izabela.bober@publicat.pl 
Izabella PawlakAsystent ds. prawnych izabella.pawlak@publicat.pl 
Jagienka SmuraAsystent ds. prawnych jagienka.smura@publicat.pl licat.pl 
Ewelina RautszkoKonsultant ds. prawnych ewelina.rautszko@publicat.pl 

Kontakt dla autorów:
http://publicat.pl/grupa-wydawnicza-publicat/dla-autorow 

 

Sprzedaż wysyłkowa:

Publicat SA Księgarnia internetowa
ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań
tel. 61 652 92 60
fax 61 652 92 00
e-mail: marcin.zmudzinski@publicat.pl

Wydawnictwo Centrum Edukacji Dziecięcej

ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań
tel. 61 652 92 52
fax 61 652 92 00
e-mail: ced@publicat.pl

Wydawnictwo Papilon

ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań
tel. 61 652 92 52
fax 61 652 92 00
e-mail: papilon@publicat.pl

Wydawnictwo Publicat

ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań
tel. 61 652 92 52
fax 61 652 92 00
e-mail: publicat@publicat.pl

Wydawnictwo Elipsa

ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań
tel. 61 652 92 52
fax 61 652 92 00
e-mail: elipsa@publicat.pl

Wydawnictwo Dolnośląskie

ul. Podwale 62
50-010 Wrocław
tel. 71 785 90 41
fax 71 785 90 66
e-mail: wydawnictwodolnoslaskie@publicat.pl

Wydawnictwo Książnica

ul. Podwale 62
50-010 Wrocław
tel. 71 785 90 41
fax 71 785 90 66
e-mail: ksiaznica@publicat.pl 

Zapisz się do newslettera
  • Otrzymasz DODATKOWE 10% RABATU na pierwsze zakupy.
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.
Dołącz do nas