Jesteś tutaj

O sklepie

Dostępna pod adresem www.publicat.pl księgarnia internetowa prowadzona jest przez grupę wydawniczą Publicat S.A. Sklep został założony w 2007 r.

Siedziba firmy Publicat S.A. wraz z Biurem Obsługi Klienta mieści się w Poznaniu przy ul. Chlebowej 24. Magazyn wysyłkowy znajduje się przy ul. Chlebowej 26 w Poznaniu. Możliwy jest również odbiór osobisty zamówień w Biurze Obsługi Klienta, po wcześniejszym potwierdzeniu terminu mailowo bądź telefonicznie.

Dokładamy wszelkich starań, by w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów. Zgodnie z Państwa sugestiami i uwagami, a także trendami na rynku e-commerce, z dumą prezentujemy najnowszą wersję sklepu.

Znajdą w nim Państwo książki dla dzieci i młodzieży, tytuły popularnonaukowe, krajoznawcze, poradniki, albumy, literaturę piękną, literaturę faktu, a także audiobooki.

Profesjonalny zespół sklepu zapewnia, że każda przesyłka zostanie starannie zapakowana i szybko wysłana. Pragniemy dodać, że udostępniliśmy również usługę „pakowanie na prezent”.

Wydawnictwo istnieje na rynku od ponad 25 lat; do 2004 r. pod nazwą Podsiedlik-Raniowski i S-ka.

W skład grupy wydawniczej Publicat S.A. wchodzi sześć wydawnictw: Centrum Edukacji Dziecięcej, Papilon, Publicat, Elipsa, Wydawnictwo Dolnośląskie oraz Wydawnictwo Książnica.

 

Dane spółki Publicat S.A.

Publicat S.A.

ul. Chlebowa 24

61-003 Poznań

tel. 61 652 92 52 wew. 320

fax 61 652 92 00

e-mail: ksiegarnia@publicat.pl

Spółka zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000183838

Główny przedmiot działalności wg PKD: 5811 Z

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE