X

35% RABATU do 17 grudnia na kod: SWIETA

Jesteś tutaj

Czas realizacji i koszty wysyłki

Przy każdym Produkcie, także tym umieszczonym w dziale „Zapowiedzi” podany jest szacowany czas, w ciągu którego Zamówienie zostanie przygotowane do wysłania Klientowi i przekazane przewoźnikowi w celu doręczenia pod wskazany przez niego adres bądź przygotowane do osobistego odbioru, czyli „czas realizacji”.

Zamówienia wysyłamy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Czas realizacji: 24 h - w czasie 24 h wysyłamy zamówienia złożone w dni robocze, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (przelew, przelew ekspresowy PayU) lub z wybraną opcją: transport (Kurier) z płatnością (Za pobraniem). Pozostałe zamówienia, w zależności od daty wpłynięcia do systemu, realizujemy maksymalnie w ciągu 72 h. Wyjątkiem są zamówienia z książkami z zapowiedzi (przedsprzedaży), których dostawa do Klienta następuje w dniu premiery. Zamawiając kilka książek z zapowiedzi należy wziąć pod uwagę najpóźniejszą datę premiery.

Odbiór własny w Poznaniu - po złożeniu zamówienia prosimy czekać na wiadomość e-mail „Zamówienie gotowe do odbioru”. W niej znajduje się informacja, kiedy i gdzie można odebrać zamówienie. Przy odbiorze nie ma możliwości zapłacenia kartą. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8–16

Czas realizacji zamówienia może wydłużyć się z przyczyn niezależnych od sklepu www.publicat.pl

Na czas dostarczenia zamówienia pod wskazany adres wpływa wewnętrzny regulamin wybranego przez Klienta przewoźnika.

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera Pocztex, oraz Paczkomaty InPost.

Wysyłka tylko na terenie Polski.

 

Sposób dostawy Całkowity koszt dostawy

Paczkomaty InPost, płatność przelewem lub PayU
Przesyłkę można odebrać w wybranym Paczkomacie InPost, zazwyczaj następnego dnia po nadaniu. Do Paczkomatów nie wysyłamy przesyłek „za pobraniem”.

Powyżej 100 zł

0,00 zł

Mniej niż 100 zł

11,00 zł

Odbiór w PUNKCIE - Kurier 48, płatność przelewem lub PayU
Przesyłkę można odebrać w sieci punktów, obejmującej placówki Poczty Polskiej, w kioskach Ruchu, oraz na stacjach pawil Orlen, zazwyczaj w ciągu dwóch dni roboczych od nadania. Gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru, otrzymasz powiadomienie SMS-em albo e-mailem.

Powyżej 100 zł

0,00 zł

Mniej niż 100 zł

5,99 zł

Odbiór w PUNKCIE - Kurier 48, płatność przy odbiorze
Przesyłkę można odebrać w sieci punktów, obejmującej placówki Poczty Polskiej, w kioskach Ruchu, oraz na stacjach pawil Orlen, zazwyczaj w ciągu dwóch dni roboczych od nadania. Gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru, otrzymasz powiadomienie SMS-em albo e-mailem. Za zamówienie zapłacisz przy odbiorze.

Powyżej 100 zł 0,00 zł
Mniej niż 100 zł 8,99 zł

Przesyłka kurierska Pocztex Ekspres 24, płatność przelewem lub PayU
Przesyłka jest doręczana następnego dnia po nadaniu. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier zostawi awizo i odbierzesz ją w najbliższej placówce pocztowej.

Powyżej 100 zł

0,00 zł

Mniej niż 100 zł

12,00 zł

Przesyłka kurierska Pocztex Ekspres 24, płatność przy odbiorze
Przesyłka jest doręczana następnego dnia po nadaniu. Jeżeli nie będzie Cię w domu, kurier zostawi awizo i odbierzesz ją w najbliższej placówce pocztowej. Za zamówienie zapłacisz przy odbiorze.

Powyżej 100 zł

0,00 zł

Mniej niż 100 zł

15,00 zł

Odbiór osobisty w Poznaniu, przy ul. Chlebowej 24
po złożeniu zamówienia prosimy czekać na wiadomość e-mail „Zamówienie gotowe do odbioru”. W niej znajduje się informacja, kiedy i gdzie można odebrać zamówienie. Przy odbiorze nie ma możliwości zapłacenia kartą. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8–16

Niezależnie od wartości

0,00 zł

Zapisz się do newslettera
  • Otrzymasz DODATKOWE 10% RABATU na pierwsze zakupy.
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.
Dołącz do nas