Jesteś tutaj

Bezpieczeństwo

1. Ochrona danych osobowych

Korzystając z naszego sklepu internetowego www.publicat.pl, zapewniamy Państwu ochronę prywatności, a także realizujemy obowiązki wynikające z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, tzw. RODO.

Na wszelkie pytania dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych odpowiadamy pod adresem email: rodo@publicat.pl

2. Sprawdzenie przesyłki

Po otrzymaniu przesyłki Klienci sklepu www.publicat.pl powinni w obecności kuriera lub listonosza sprawdzić zgodność przesyłki ze swoim zamówieniem.

3. Przejrzystość informacji

Na naszych stronach przedstawiamy pełne i zgodne z dokumentacją, niezbędne dane dotyczące właściciela sklepu oraz zasady dokonywania zakupu w sklepie publicat.pl. Klient składający zamówienie w sklepie publicat.pl, niezależnie od sposobu złożenia zamówienia, otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z podsumowaniem transakcji.

4. Pewność firmy

Właścicielem sklepu internetowego www.publicat.pl jest grupa wydawnicza Publicat S.A., zatrudniająca 65 osób. Posiadamy stabilne zaplecze finansowe, współpracujemy z wieloma firmami księgarskimi, marketami, a także z innymi firmami niezwiązanymi bezpośrednio z rynkiem księgarskim.

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dołącz do nas