Okładka książki Wyhoduj swoje drzewo

Robert Trojanowski

Wyhoduj swoje drzewo

Oprawa miękka
19,99 zł
  • EAN: 9788327103420
  • ISBN: 978-83-271-0342-0
  • Format: 160x230
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Wyhoduj swoje drzewo” to książka, przy której kiełkuje, rośnie i rozwija się wyobraźnia dziecka!

Przez całą książkę pojawia się tylko jeden główny rysunek, który dzień po dniu dziecko uzupełnia, rysując rosnące drzewo od ziarenka aż do… no właśnie, to od Czytelnika zależy, jakie będzie to drzewo! Dziecko uruchamia wyobraźnię i na podstawie opisu rysuje kolejne fazy rozwoju swojego drzewa, od ziarenka aż do pięknej, bujnej, zielonej korony drzewa.

Książka w niektórych dzieciach wyzwoli pokłady kreatywności, a w innych ciekawość i chęć sięgnięcia po np. książkę do biologii, aby zobaczyć, jak wygląda kiełkujące nasionko, kwitnące drzewo…

To książka, która ćwiczy cierpliwość, ale robi to w sposób wesoły i kreatywny. To swoiste, rysunkowe tamagochi – takie „zwierzątko”, które trzeba codziennie odwiedzać i codziennie, od nowa, rysować! Ale codziennie drzewo się zmienia, rośnie, bo codziennie jest inne zadanie!

Na 128 stronach znajdują się opisy, co dzieje się z drzewem, krok po kroku.
Uczymy wytrwałości. Uczymy zachowania pro-ekologicznego.
No i oczywiście przemycamy trochę humoru.

Robert Trojanowski

Robert Trojanowski

Debiutował w „Świecie Młodych”, uczył się od samego Szymona Kobylińskiego, stworzył humorystyczną platformę edukacyjną: Ministerstwo Komiksu (https://www.youtube.com/@ministerstwokomiksu).

Stypendysta Ministra Kultury. Autor książek dla dzieci. Twórca komiksów o Piku i Robim, Fafiku, Mince i Minku. Prowadzi autorskie warsztaty, które wyzwalają w uczestnikach dobre emocje i budzą radość tworzenia (np.: Zamek Królewski na Wawelu). Rysownik, pracownik kreatywny, autor słuchowisk i tekstów satyrycznych (Teatr Polskiego Radia, Trójka).

Polecamy również