Okładka książki Self-care. Droga do samoakceptacji

Andżelika Dominiak-Banach

Self-care. Droga do samoakceptacji

Oprawa twarda
49,90 zł
  • EAN: 9788327126214
  • ISBN: 978-83-271-2621-4
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Kiedy zaczynasz słuchać siebie, dbać o swoje emocje i odpowiadać na potrzeby – przestajesz walczyć z samą sobą i nadchodzi czas bezwarunkowej akceptacji.

To książka dla kobiet, które chcą zatroszczyć się o siebie. Wspiera w poszukiwaniu wewnętrznej harmonii, budowaniu pewności siebie i stawianiu granic. Daje odwagę do przejęcia odpowiedzialności za własne życie.
Autorka proponuje praktyczne narzędzia z terapii poznawczo-behawioralnej, ćwiczenia z nurtu mindfulness oraz techniki medytacyjne, dzięki którym droga do samoakceptacji stanie się łatwiejsza.

ANDŻELIKA DOMINIAK-BANACH – psycholożka, psychoterapeutka, dyplomowana psychodietetyczka. Prowadzi popularne konto instagramowe @babeczka_od_psychologii, którego misją jest wspieranie kobiet w dążeniu do osiągnięcia dobrostanu oraz pokazywanie rzeczywistości bez filtra.

Okładka książki Andżelika Dominiak-Banach

Andżelika Dominiak-Banach

Andżelika Dominiak-Banach – psycholożka, psychoterapeutka, dyplomowana psychodietetyczka. Prowadzi popularne konto instagramowe @andzelika.dominiak_psycholog (dawniej: @babeczka_od_psychologii), którego misją jest wspieranie kobiet w dążeniu do osiągnięcia dobrostanu oraz pokazywanie rzeczywistości bez filtra.

Polecamy również