Okładka książki Moja pierwsza encyklopedia świata

Patrycja Zarawska

Moja pierwsza encyklopedia świata

Oprawa twarda
24,90 zł
  • EAN: 9788327100177
  • ISBN: 978-83-271-0017-7
  • Format: 170x245
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Witajcie w fascynującym świecie ciekawostek o otaczającym świecie!

Dzięki pierwszej encyklopedii świata dziecko może poznać różne zakątki naszej planety. Piękne miasta i kontynenty, wspaniałe zabytki, ale tylko te najważniejsze i dla niego najciekawsze, jak np. wieża Eiffla czy też Krzywa Wieża w Pizzie. Nie chcemy zanudzać informacjami, chcemy rozbudzić dziecięcą ciekawość świata, poszerzyć wiedzę, pomóc w rozwoju samodzielnego myślenia oraz kształcić pamięć.
Takie podejście do tematu – krótki tekst, dostosowany do wieku dziecka, oraz duże, z niezwykłą starannością dobrane ilustracje, to najlepszy i najciekawszy sposób nauki .

Ponad 300 wspaniałych zdjęć!

W serii: Bestsellerowa „Moja pierwsza encyklopedia zwierząt” sprzedana w ponad 60 000 egzemplarzy!

Seria: Centrum Edukacji Dziecięcej
Dla dzieci od lat 3

patronat: maluchy.pl, miastodzieci.pl, UAM, Kolorowy Uniwersytet

Patrycja Zarawska

Patrycja Zarawska

Od blisko 30 lat zawodowo zajmuje się literaturą dla dzieci. Napisała teksty do 130 książek dla młodych czytelników i przetłumaczyła ponad 300 dziecięcych książek i książeczek z języków: angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Tłumaczy również literaturę dla dorosłych, ale najchętniej ucieka od niej z powrotem do opowieści dla dzieci, tak jak od biurka ucieka do lasu, w góry, nad rzekę.

Włócząc się po zaroślach, górach i przeróżnych dziurach, Patrycja nieustannie podgląda przyrodę, a potem w domu pilnie sprawdza, co udało jej się zobaczyć i sfotografować. I dużo o tym pisze. Ostatnio w księgarniach i bibliotekach jest mnóstwo książek przyrodniczych jej autorstwa, przeznaczonych oczywiście dla dzieci.

Patrycję najczęściej można spotkać, gdy przemyka po szlakach i krzakach z futrzaną czworonożną przyjaciółką.

Polecamy również