Okładka książki Moja pierwsza encyklopedia świata

Patrycja Zarawska

Moja pierwsza encyklopedia świata

Oprawa twarda
44,90 zł
  • EAN: 9788327106728
  • ISBN: 978-83-271-0672-8
  • Format: 170x245
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Witajcie w fascynującym świecie ciekawostek o otaczającym świecie!

Dzięki pierwszej encyklopedii świata Twoje dziecko może poznać różne zakątki naszej planety. Piękne miasta i kontynenty, wspaniałe zabytki, ale tylko te najważniejsze i dla niego najciekawsze, jak np. wieża Eiffla czy też Krzywa Wieża w Pizzie. Nie chcemy zanudzać informacjami, chcemy rozbudzić dziecięcą ciekawość świata, poszerzyć wiedzę, pomóc w rozwoju samodzielnego myślenia oraz kształcić pamięć.
Takie podejście do tematu – krótki tekst, dostosowany do wieku dziecka, oraz duże, z niezwykłą starannością dobrane ilustracje, to najlepszy i najciekawszy sposób nauki.
Ponad 300 wspaniałych zdjęć!

W serii:
Moja pierwsza encyklopedia zwierząt

Patrycja Zarawska

Patrycja Zarawska

Od blisko 30 lat zawodowo zajmuje się literaturą dla dzieci. Napisała teksty do 130 książek dla młodych czytelników i przetłumaczyła ponad 300 dziecięcych książek i książeczek z języków: angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Tłumaczy również literaturę dla dorosłych, ale najchętniej ucieka od niej z powrotem do opowieści dla dzieci, tak jak od biurka ucieka do lasu, w góry, nad rzekę.

Włócząc się po zaroślach, górach i przeróżnych dziurach, Patrycja nieustannie podgląda przyrodę, a potem w domu pilnie sprawdza, co udało jej się zobaczyć i sfotografować. I dużo o tym pisze. Ostatnio w księgarniach i bibliotekach jest mnóstwo książek przyrodniczych jej autorstwa, przeznaczonych oczywiście dla dzieci.

Patrycję najczęściej można spotkać, gdy przemyka po szlakach i krzakach z futrzaną czworonożną przyjaciółką.

Polecamy również