Okładka książki Usługa; I Want to Forget. Chcę zapomnieć (e-book)
  • Nowość

Patrycja Roszczyk

I Want to Forget. Chcę zapomnieć

Ebook
35,90 zł
  • EAN: 9788327167811
  • ISBN: 978-83-271-6781-1
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Pięć milionów odsłon w serwisie Wattpad!

Roxanne jest zagubioną szesnastolatką, która najbardziej lubi zaszyć się w swoim pokoju i śpiewać lub czytać książki. Właśnie skończył się rok szkolny i nadszedł czas na wymarzone wakacje w towarzystwie przyjaciółki. Jednak w wyniku intrygi, którą uknuł jej ojciec, zamiast nad morzem razem z Alison lądują na letnim obozie piłkarskim. Tylko one dwie pośród rzeszy młodych chłopaków. To nie może skończyć się dobrze, prawda?

Tam Roxy poznaje tajemniczego Christophera, a ich relacja z każdym dniem staje się coraz bardziej wroga. Nieoczekiwanie dla samej siebie nastolatka zacieśnia więź z ojcem , którego nie cierpiała, zawiera nowe przyjaźnie i być może zakocha się w kimś , kto nigdy nie był jej przeznaczony. W końcu piłkarska rozgrywka, to często foul play.

Sugerowany wiek: 14+
Sięgnij po tę książkę, jeśli lubisz:

– motyw enemies to lovers oraz slow burn
– sportowe romanse
– pełne emocji historie na lato.

Patrycja Roszczyk – połówka siostrzanego duetu PK sisters, który na TikToku obserwuje ponad milion czterysta tysięcy osób. Kiedy nie śpiewa, pisze piosenki i ekscytuje się meczami piłki nożnej. Swoją pierwszą historię zaczęła pisać na Wattpadzie, gdy przygotowywała się do matury. Nie spodziewała się, że trafi do serc tak wielu osób. „I Want to Forget. Chcę zapomnieć” to jej debiut literacki.