Okładka książki Human Design. Odkryj swoje prawdziwe ja i żyj w zgodzie z własnym przeznaczeniem

Shayna Cornelius
Dana Stiles

Human Design. Odkryj swoje prawdziwe ja i żyj w zgodzie z własnym przeznaczeniem

Oprawa miękka
59,90 zł
  • EAN: 9788327126979
  • ISBN: 978-83-271-2697-9
Pobieramy listę sklepów

Coś nie działa jak powinno? Napisz do nas: pomoc@publicat.pl

OPIS

Odkryj, jakim typem energetycznym jesteś, i wykorzystaj tę wiedzę do osiągnięcia sukcesu oraz spełnienia!

Zastanawiasz się, jaki jest twój życiowy cel? Co tu robisz? Jak optymalnie pracować, bawić się i nawiązywać relacje? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w spersonalizowanej interpretacji Human Design!

Human Design to rewolucyjny system zrozumienia siebie, łączący koncepcje astrologii zachodniej, systemu czakr, księgi I Ching i Kabalistycznego Drzewa Życia z elementami mechaniki kwantowej, biochemii oraz astronomii. Ta potężna praktyka ujawnia wrodzone talenty każdego człowieka, jego unikatowy cel oraz zgodny z naturą sposób działania. Wskazuje również, jak poruszać się po swojej wyjątkowej ścieżce, aby z łatwością płynąć przez życie, zachowując autentyczność i odnosząc sukces.

JAKA JEST TWOJA ENERGETYCZNA KONSTRUKCJA?
• Jesteś Manifestorem? Dzięki swojej śmiałej i niezależnej naturze świetnie odnajdujesz się w inicjowaniu zmian. Jesteś tutaj, aby robić to, co chcesz, kiedy chcesz i dlatego, że tego chcesz!
• Jesteś Generatorem? Znajdujesz się tutaj, aby uwolnić się od tego, co „powinno” się robić. Najlepiej radzisz sobie, gdy skupiasz się na chwili obecnej, wyciszasz się i reagujesz na podpowiedź płynącą z jelit.
• Jesteś Generatorem Manifestującym? Twoja złożona natura sprawia, że znajdujesz się tu po to, aby przełamywać schematy. Gdy zajmujesz się tym, co cię ekscytuje, łatwo przyciągasz sprzyjające okoliczności.
• Jesteś Projektorem? Zapomnij o pośpiechu i harówce. Jesteś tutaj, aby wnieść swoją mądrość i wnikliwość, a nie po to, aby męczyć się, pracując jak większość ludzi 40 godzin tygodniowo.
• Jesteś Reflektorem? Twoje zadanie polega na odzwierciedlaniu otaczającego cię świata i doświadczaniu nieograniczonych zainteresowań, uczuć oraz cech. Jesteś tutaj, aby uwolnić się od potrzeby definiowania siebie i zaakceptować swoją otwartość.

Elementy wykresu Human design

Jak korzystać z tej książki?

  1. Wygeneruj wykres na daylunalife.com
  2. Przeczytaj opis w książce dotyczący Twojego: Typu, Autorytetu, Strategii
  3. Eksperymentuj ze wskazówkami i obserwuj zmiany zachodzące w Twoim życiu
Shayna Cornelius

Shayna Cornelius

Shayna Cornelius oraz współautorka Dana Stiles to specjalistki w dziedzinie Human Design, nauczycielki duchowe, gospodynie podcastu oraz założycielki firmy DayLuna™. Ich misją jest wzmacnianie ludzi w dążeniu do pokochania siebie, osiągnięcia wolności osobistej i zachowania wrodzonej autentyczności.