Urodziny Elmera - konkurs dla przedszkoli
Konkurs Publicat SA

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursu dla przedszkoli "Urodziny Elmera". Obrady jury były długie, burzliwe i wspaniałe. Otrzymaliśmy ponad 300 zgłoszeń. Wszystkie były fantastyczne! Elmer był nimi zachwycony, cieszył się ogromnie, że ma takich wspaniałych małych i dużych przyjaciół. TRUTUTUTUTUTU, zestawy książek wędrują do:

- nagroda główna, zestaw książek za 3000 zł:
Niepubliczne Przedszkole Elfik w Lublinie

- wyróżnienia, zestawy książek za 1000 zł:
Przedszkole Gminne w Jabłonnie
Przedszkole nr 51 w Poznaniu
Przedszkole Miejskie nr 14 im. Niezapominajki w Olsztynie.

 

 

Szanowni Państwo!

W wyniku awarii skrzynki pocztowej nie dotarły do nas maile, które były wysłane między 28 maja 2019 godz. 15:00 (wtorek) a 29 maja 2019 godz. 9:00 (środa). Tych z Państwa, którzy wysłali do nas wiadomości w tym czasie, prosimy o ponowne ich nadesłanie. Przepraszamy za utrudnienia.

 

UWAGA! UWAGA!

Ze względu na prośby od przedszkoli zdecydowaliśmy wydłużyć termin nadsyłania prac do wydawnictwa do 31 maja.
Nowy harmonogram:

 

31 marca-31 maja     termin nadsyłania prac do wydawnictwa

14 czerwca                ogłoszenie wyników konkursu

Dokumenty konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie należy wydrukować i podpisać odpowiednie dokumenty: formularz, zgodę i oświadczenie.

regulamin konkursu formularz zgłoszeniowy zgoda na rozpowszechnianie wizerunku oświadczenie o przyjęciu zestawu książek będących materiałem dydaktyczno-naukowym informacja prasowa
Nagrody w konkursie

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że zdecydowaliśmy, że wszystkie placówki, które zgłosiły się do konkursu, zakwalifikowały się do niego. Wasze zaangażowanie i zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze marzenia. A Elmer uwielbia swoich czytelników i po chwili namysłu uznał, że chce świętować urodziny z Wami wszystkimi. Niech wspólna zabawa będzie źródłem kolorowej radości.

Wysłaliśmy do Państwa mail informacyjny. Jeśli go Państwo nie otrzymali, prosimy o kontakt: konkurs@publicat.pl.

W dniach 25-29 marca wyślemy do Państwa paczki z pakietem konkursowym. Prosimy uprzedzić pracowników przedszkola, że niedługo może zjawić się kurier.

Uprzejmie prosimy także o wypełnienie ankiety: https://goo.gl/forms/7a7hJgtil8h9aLHM2.
Pomoże nam udoskonalić kolejne konkursy.

 

Hej PRZEDSZKOLA!

Czy wiecie, że w tym roku ELMER, słoń w kratkę i ulubieniec dzieci na całym świecie, obchodzi 30. urodziny?! Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie „URODZINY ELMERA”.

ZADANIE KONKURSOWE
Uczestnicy konkursu (przedszkole lub grupa przedszkolna) mają za zadanie w dowolnej technice przedstawić przyjęcie urodzinowe Elmera (np. rysunek, piosenka, przedstawienie itp.). Efekty świętowania opiekunowie powinni wysłać na adres mailowy: konkurs@publicat.pl.

Siedemdziesiąt pierwszych placówek, które zgłosi się do konkursu, otrzyma dwa zestawy książek (na placówkę). Każdy zestaw zawierać będzie dwie książki:
Urodziny Elmera,
Elmer,

- nalepkiinstrukcję wykonania urodzinowej czapki oraz kolorowanki.

Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”. Każdy jest wyjątkowy i ma w sobie coś, co wyróżnia go spośród innych. Elmer uczy nas tego każdego dnia!

STO LAT, ELMER! Dzieciaki, do dzieła!

KONTAKT: konkurs@publicat.pl

NAGRODY

Nagroda główna –  książki o łącznej wartości 3 000 zł.

Zwycięskie przedszkole otrzyma wielki zestaw książek, w którego skład wchodzić będą książki dla dzieci wydawnictw Papilon i Centrum Edukacji Dziecięcej.

Wśród książek nie zabraknie tych o ulubionych bohaterach dzieci - ElmerzeReksiuMartynce czy Fafiku. Książki będą wspaniałym wyposażeniem przedszkolnych biblioteczek i posłużą jako materiał do pracy z dziećmi.
 

Trzy wyróżnienia – książki o łącznej wartości 1 000 zł.

Trzy wyróżnione przedszkola otrzymają duże zestawy książek, w których skład wchodzić będą książki dla dzieci wydawnictw Papilon i Centrum Edukacji Dziecięcej.

Wśród książek nie zabraknie tych o ulubionych bohaterach dzieci - ElmerzeReksiuMartynce czy Fafiku. Książki będą wspaniałym wyposażeniem przedszkolnych biblioteczek i posłużą jako materiał do pracy z dziećmi. 

Harmonogram konkursu

10 lutego ogłoszenie konkursu
10 lutego-20 marca termin zgłaszania się przez placówki do udziału w konkursie
21-30 marca termin wysyłania do placówek pakietów konkursowych
31 marca-20 maja  termin nadsyłania prac do wydawnictwa
3 czerwca ogłoszenie wyników konkursu

Partnerzy konkursu