Jesteś tutaj

Zarząd

Maciej Czechowicz
Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (1989r.). Ponadto ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunkach: zarządzanie przedsiębiorstwami oraz analiza finansowa w procesie inwestowania.

Współzałożyciel i udziałowiec wydawnictwa Publicat S.A.(dawniej Podsiedlik-Raniowski i Spółka), w którym od początku działalności (1990r.) pełnił funkcję dyrektora ds. organizacji produkcji. W latach 1995 - 2003 członek Zarządu, dyrektor ds. organizacji produkcji. Następnie w latach 2004 - 2011 członek Rady Nadzorczej Publicat S.A. i wieloletni przewodniczący Rady. Od listopada 2011 r.  Prezes Zarządu Publicat S.A.

Michał Stecki
Wiceprezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (1990r.). Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunkach: zarządzanie przedsiębiorstwami oraz analiza finansowa w procesie inwestowania.

Współzałożyciel i udziałowiec wydawnictwa Publicat S.A. (dawniej Podsiedlik-Raniowski i Spółka), w którym pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży. W latach 1995 - 2003 członek zarządu, dyrektor ds. wydawniczych. Następnie w latach 2004 - 2011 członek Rady Nadzorczej Publicat S.A., w latach 2008-2009 jej przewodniczący. Od listopada 2011 r. Wiceprezes Zarządu Publicat S.A.

Piotr Podsiedlik
Wiceprezes Zarządu

Inwestor giełdowy, akcjonariusz Publicat S.A.

Krzysztof Raniowski
Wiceprezes Zarządu

Akcjonariusz Publicat S.A.

 

Rada nadzorcza Publicat S. A.

Maciej Podsiedlik - przewodniczący rady

Eleni Tzoka-Stecka - wiceprzewodnicząca rady

Jolanta Czechowicz - członek rady

Mikołaj Natzel - członek rady

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE