Jesteś tutaj

Staż w wydawnictwie

Wydawnictwo oferuje możliwość odbycia bezpłatnych staży i praktyk. Zapraszamy studentów ostatnich lat polonistyki o specjalności wydawniczej oraz studentów podyplomowych studiów z zakresu edytorstwa.

Wszystkie zgłoszenia, jakie prześlą Państwo do Publicat S.A. z siedzibą w Poznaniu będziemy przechowywać w naszej bazie na potrzeby ewentualnej rekrutacji, jedynie po wyrażeniu przez Państwa zgody na takie działania.

Z tego powodu prosimy o dołączenie do Państwa dokumentów aplikacyjnych następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które zawarłam/łem w moich dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Publicat S.A. z siedzibą w Poznaniu. Wiem, że wyrażoną zgodę mogę cofnąć w dowolnym momencie, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”

Jeżeli chcą Państwo w swoim zgłoszeniu podać więcej danych niż jest to wymagane w procesie rekrutacji, prosimy o uwzględnienie zgody na przetwarzanie takich danych osobowych w swoim zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: hr@publicat.pl

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń