Jesteś tutaj

Praca / Staż w wydawnictwie

Prześlij aplikację


Dodaj CV - dozwolone pliki: doc, docx, pdf, waga: 5 mb

[Klauzula informacyjna]: Administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24, zwanym dalej „Spółką”. Spółka będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a). Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: rodo@publicat.pl.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, ludzi pełnych pasji i zaangażowania, tworzących jedną z największych polskich grup wydawniczych, i razem z nami realizować z sukcesem projekty wydawnicze, spełniając oczekiwania czytelników, zapraszamy Cię do aplikacji.

Prześlij swoje CV, korzystając z formularza, i napisz, w jakim charakterze chciałbyś/chciałabyś pracować (odbyć staż/praktykę). Odezwiemy się, jak tylko otworzymy rekrutację na stanowisko odpowiadające Twoim kompetencjom i oczekiwaniom, a Twoja aplikacja będzie dla nas interesująca.

Twoje zgłoszenie przechowywać będziemy w naszej bazie na potrzeby ewentualnej rekrutacji jedynie po wyrażeniu przez Ciebie zgody na takie działania. Tego właśnie dotyczy treść pierwszej zgody pod formularzem. Drugą zgodę zaznaczasz tylko w sytuacji, jeśli w swoich dokumentach aplikacyjnych podałeś/podałaś więcej danych niż to wynika z Kodeksu pracy, (np. adres mailowy, numer telefonu, zdjęcie) i chcesz, żebyśmy wzięli je pod uwagę. 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE