Jesteś tutaj

Oferta dla firm

Publicat S.A. od lat z sukcesem współpracuje z firmami spoza branży wydawniczej. Realizujemy konkretne projekty na indywidualne zamówienia.

Zapewniemy wysoki poziomu współpracy tak, aby przynosiła ona satysfakcję wszystkim zaangażowanym stronom. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, chętnie przygotujemy też oferty dostosowane do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

REKLAMA W KSIĄŻCE

Reklama w książce jest skutecznym sposobem dotarcia do klienta. To rozwiązanie nowatorskie, które jednocześnie wykorzystuje  mechanizmy tradycyjnej reklamy drukowanej. Można ją porównać z reklamą prasową, z tą różnicą, że jest trwalsza (książek, w przeciwieństwie do czasopism, nie wyrzuca się).
Oprócz gotowych rozwiązań, oferujemy także niestandardowe formy zaistnienia w książce ( "szyte na miarę", dostosowane do oczekiwań kontrahentów: np. inserty, product placement).

Zachęcamy do skontaktowania się z nami i zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem.

 

NAKŁADY DEDYKOWANE

Nie znaleźliście Państwo na liście książek dostępnych w ofercie interesującej Was publikacji?
Odpowiadając na potrzeby Państwa firmy, wydamy dowolną publikację, specjalne poradniki i materiały informacyjne z każdej dziedziny. Oferujemy klientom biznesowym indywidualnie opracowane publikacje służące promocji biznesu czy marki. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy realizując zlecenia wydawnicze książek na życzenie. Realizujemy dowolne nakłady. Oferty są przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

 

KSIĄŻKI JAKO UPOMINKI DLA PRACOWNIIKÓW I KONTRAHENTÓW

Podarowanie wyjątkowej książki swoim pracownikom czy jako upominek dla partnera biznesowego jest szczególnym sposobem wyróżnienia. Obok naszej stałej, oferty wydawniczej proponujemy książki na specjalne zamówienie. Mogą one być wykorzystywane jako firmowe upominki, materiały promocyjne lub nośniki przekazu reklamowego.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE