Jesteś tutaj

Dla autorów

Prześlij rękopis

DODAJ NOWY PLIK
Wstaw plik - dozwolone pliki: doc, docx, pdf, waga: 5 mb

[Klauzula informacyjna]: Szanowny Twórco, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po otrzymaniu od Ciebie rękopisu, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu zapoznania się z Twoją twórczością i nawiązania z Tobą kontaktu. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie bez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak potrzebne do nawiązania z Tobą kontaktu. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Drodzy Autorzy! Wszystkich pasjonatów pióra, którzy pragną podzielić się swoim talentem z czytelnikami, zapraszamy do nadsyłania tekstów:

Przed wysłaniem tekstów prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami:

1. Przyjmujemy wyłącznie propozycje wydawnicze opatrzone odpowiednim tytułem w tytule formularza („Propozycja wydawnicza + tytuł”). Wraz z tekstem należy nadesłać:

  • krótkie streszczenie (ok. 1800 znaków),
  • ilość znaków ze spacjami,
  • grupa docelowa czytelników,
  • informację o autorze.

2. Rozpatrujemy jedynie teksty odpowiadające kategoriom wymienionym powyżej. Zdecydowanie nie przyjmujemy poezji ani dramatów.

3. Rozpatrujemy jedynie teksty nadesłane w formie elektronicznej (formaty doc, rtf, pdf). Propozycje nadsyłane pocztą tradycyjną nie będą rozpatrywane ani odsyłane autorom.

4. Potencjalnym autorom odpowiadamy drogą elektroniczną.

5. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi autorami. Ze względu na ilość nadsyłanych tekstów nie możemy zagwarantować odpowiedzi na każdą nadesłaną propozycję. Nie jesteśmy zobowiązani do uzasadniania naszych wyborów.

6. Brak odpowiedzi w ciągu dwóch miesięcy prosimy traktować jako odpowiedź odmowną.

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE