Jesteś tutaj

Zwrot towaru

 1. Zamówione Produkty Konsument może zwrócić w terminie 14 dni od daty ich otrzymania, nie podając przyczyny zwrotu.
 2. W celu realizacji uprawnienia z ust. 1 Konsument składa oświadczenie o odstąpieniu od Zamówienia. Konsument może w tym celu skorzystać z formularza zwrotu, stanowiącego załącznik do Regulaminu, nie jest to jednak obowiązkowe.
 3. Sprzedawca potwierdzi otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu, przesyłając informację, na podany przez Konsumenta adres e-mail.
 4. Konsument ponosi odpowiedzialność, jeżeli wartość Produktu uległa zmniejszeniu, wynikającemu z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.
 5. Zwrot płatności z tytułu Zamówienia przez Sprzedawcę na rzecz Konsumenta w przypadku odstąpienia od Umowy zgodnie z ust. 1-3 nastąpi w terminie 14 dni od chwili otrzymania przez Sprzedawcę Produktów podlegających zwrotowi, zgodnie z ust. 3 lub otrzymania dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 6. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek pobraniowych.
 7. Bezpośrednie koszty zwrotu Produktu ponosi Konsument.
 8. Konsument traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku gdy zwracany Produkt (np. e-book lub audiobook) został dostarczony Konsumentowi w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Pobierz wzór odstąpienia od umowy

Zapisz się do newslettera
 • Otrzymasz DODATKOWE 10% RABATU na pierwsze zakupy.
 • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
 • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.
Dołącz do nas