X

Jesienna promocja. Ponad 350 tytułów -70%

Jesteś tutaj

Zwrot towaru

 1. Zamówione Produkty Konsument może zwrócić w terminie 14 dni od daty ich otrzymania, nie podając przyczyny zwrotu.
 2. W celu realizacji uprawnienia z ust. 1 Konsument składa oświadczenie o odstąpieniu od Zamówienia. Konsument może w tym celu skorzystać z formularza zwrotu, stanowiącego załącznik do Regulaminu, nie jest to jednak obowiązkowe.
 3. Sprzedawca potwierdzi otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu, przesyłając informację, na podany przez Konsumenta adres e-mail.
 4. Konsument ponosi odpowiedzialność, jeżeli wartość Produktu uległa zmniejszeniu, wynikającemu z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.
 5. Zwrot płatności z tytułu Zamówienia przez Sprzedawcę na rzecz Konsumenta w przypadku odstąpienia od Umowy zgodnie z ust. 1-3 nastąpi w terminie 14 dni od chwili otrzymania przez Sprzedawcę Produktów podlegających zwrotowi, zgodnie z ust. 3 lub otrzymania dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 6. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek pobraniowych.
 7. Bezpośrednie koszty zwrotu Produktu ponosi Konsument.
 8. Konsument traci prawo odstąpienia od umowy w przypadku gdy zwracany Produkt (np. e-book lub audiobook) został dostarczony Konsumentowi w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Pobierz wzór odstąpienia od umowy

Zapisz się do newslettera
 • Otrzymasz DODATKOWE 10% RABATU na pierwsze zakupy.
 • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
 • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dołącz do nas