X

Jesienna promocja. Ponad 350 tytułów -70%

Jesteś tutaj

Jak uzyskać dodatkowy rabat?

Ceny podane w sklepie www.publicat.pl nie są cenami rynkowymi. Po otrzymaniu kodu rabatowego każdemu jego posiadaczowi przysługuje możliwość uzyskania dodatkowej korzyści przy składaniu zamówienia w sklepie www.publicat.pl . Może to być np. specjalny rabat do już złożonego zamówienia, darmowa wysyłka bądź inne korzyści przewidziane przez obsługę sklepu.

Kody rabatowe można uzyskać poprzez zapisanie się na newsletter sklepu www.publicat.pl

Kody rabatowe pozyskane poprzez newsletter mają charakter eventowy i zazwyczaj ich ważność jest ograniczona w czasie.

Jeśli ważność kodu rabatowego ulegnie przeterminowaniu, Klientowi nie przysługuje prawo do skorzystania z upustów obejmujących dany kod.

W zamówieniu składanym w sklepie internetowym www.publicat.pl można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Otrzymany kod należy wpisać w koszyku, w polu "Kod rabatowy" i kliknąć pole "Aktywuj".

Zapisz się do newslettera
  • Otrzymasz DODATKOWE 10% RABATU na pierwsze zakupy.
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dołącz do nas