Jesteś tutaj

O Wydawnictwie Elipsa

Wydawnictwo Elipsa specjalizuje się w publikacjach albumowych z zakresu: sztuki, podróży i przyrody, hobby. Najbardziej rozpoznawalną serią oficyny jest „1001…”. Książka „1001 filmów” należy do najlepiej sprzedających się albumów.

Albumy Elipsy wyróżniają się efektowną szatą graficzną i najwyższej jakości formą edytorską, są znakomitym prezentem dla wymagających, zainteresowanych danym tematem czytelników.

Wydawnictwo Elipsa
ul. Chlebowa 24
61-003 Poznań
tel. 61 652 92 52
fax 61 652 92 00
e-mail:  elipsa@publicat.pl

Anna Sójka-Leszczyńska, Dyrektor Wydawniczy

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE