Jesteś tutaj

Scenariusze

Temat: W pogoni za chochlikiem drukarskim z "Bajki o tym, jak błędny rycerz nie uratował królewny, a smok przeszedł na wegetarianizm". Wiek uczniów: 8-9 lat.

więcej pobierz załącznik

Temat: Rezolutna księżniczka i strachliwy rycerz… Wiek uczniów: 8-9 lat. Autorki: Alina Płaziak-Janiszewska, Karolina Guchalska-Matuszak.

więcej pobierz załącznik

Temat: W zdrowym ciele zdrowy duch. O smoku, który przeszedł na wegetarianizm i dzielnym rycerzu uprawiającym warzywa. Wiek uczniów: 8-9 lat. Autorka: Zofia Drossel-Jórdeczka.

więcej pobierz załącznik

Pomysły na kreatywne zajęcia i scenariusze lekcji z książką.

więcej pobierz załącznik

Scenariusz zajęć na podstawie opowiadania Natalii Usenko „Dobroć, czyli opowieść o mocarzu Michale” (z książki „12 ważnych opowieści.

więcej pobierz załącznik

Wyróżnienie w konkursie dla uczestników seminarium "Dzieci lubią książki - wielowymiarowe działania z tekstami literackimi" (Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu). Autorka: Hanka Kasperska

więcej pobierz załącznik

Wygrana w konkursie dla uczestników seminarium "Dzieci lubią książki - wielowymiarowe działania z tekstami literackimi" (Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu). Autorka: Aleksandra Lewandowska.

więcej pobierz załącznik

Wyróżnienie w konkursie dla uczestników seminarium "Dzieci lubią książki - wielowymiarowe działania z tekstami literackimi" (Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu).

więcej pobierz załącznik

Zapraszamy na niezwykłą lekcję patriotyzmu! Pomysły na zajęcia z dziećmi na podstawie książki „Poradnik małego patrioty” autorstwa Marcina Przewoźniaka: część 3. „Patriota? A kto to taki?”; część 4.

więcej pobierz załącznik

Zapraszamy na niezwykłą lekcję patriotyzmu! Pomysły na zajęcia z dziećmi na podstawie książki „Poradnik małego patrioty” autorstwa Marcina Przewoźniaka: część 5. „O co chodzi w naszym państwie”; część 6.

więcej pobierz załącznik

Strony

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE