Jesteś tutaj

Scenariusze

Temat: W pogoni za chochlikiem drukarskim z "Bajki o tym, jak błędny rycerz nie uratował królewny, a smok przeszedł na wegetarianizm". Wiek uczniów: 8-9 lat.

więcej pobierz załącznik

Temat: Rezolutna księżniczka i strachliwy rycerz… Wiek uczniów: 8-9 lat. Autorki: Alina Płaziak-Janiszewska, Karolina Guchalska-Matuszak.

więcej pobierz załącznik

Temat: W zdrowym ciele zdrowy duch. O smoku, który przeszedł na wegetarianizm i dzielnym rycerzu uprawiającym warzywa. Wiek uczniów: 8-9 lat. Autorka: Zofia Drossel-Jórdeczka.

więcej pobierz załącznik

Pomysły na kreatywne zajęcia i scenariusze lekcji z książką.

więcej pobierz załącznik

Scenariusz zajęć na podstawie opowiadania Natalii Usenko „Dobroć, czyli opowieść o mocarzu Michale” (z książki „12 ważnych opowieści.

więcej pobierz załącznik

Wyróżnienie w konkursie dla uczestników seminarium "Dzieci lubią książki - wielowymiarowe działania z tekstami literackimi" (Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu). Autorka: Hanka Kasperska

więcej pobierz załącznik

Wygrana w konkursie dla uczestników seminarium "Dzieci lubią książki - wielowymiarowe działania z tekstami literackimi" (Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu). Autorka: Aleksandra Lewandowska.

więcej pobierz załącznik

Wyróżnienie w konkursie dla uczestników seminarium "Dzieci lubią książki - wielowymiarowe działania z tekstami literackimi" (Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu).

więcej pobierz załącznik

Zapraszamy na niezwykłą lekcję patriotyzmu! Pomysły na zajęcia z dziećmi na podstawie książki „Poradnik małego patrioty” autorstwa Marcina Przewoźniaka: część 3. „Patriota? A kto to taki?”; część 4.

więcej pobierz załącznik

Zapraszamy na niezwykłą lekcję patriotyzmu! Pomysły na zajęcia z dziećmi na podstawie książki „Poradnik małego patrioty” autorstwa Marcina Przewoźniaka: część 5. „O co chodzi w naszym państwie”; część 6.

więcej pobierz załącznik

Strony

Wyhoduj swoje drzewo

Robert Trojanowski
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt w koszyku
Zapisz się do newslettera
  • Otrzymasz DODATKOWE 10% RABATU na pierwsze zakupy.
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

[Klauzula informacyjna]: Szanowny Czytelniku, chcielibyśmy Cię poinformować, w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe oraz wskazać cel, któremu mają one służyć, dlatego podajemy następujące informacje: administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Rozwiń / zwiń

Dołącz do nas