Jesteś tutaj

Scenariusze

Zapraszamy na niezwykłą lekcję patriotyzmu!

Pomysły na zajęcia z dziećmi na podstawie książki „Poradnik małego patrioty” autorstwa Marcina Przewoźniaka: część 3. „Patriota? A kto to taki?”; część 4. „Godło, barwy, hymn i inne symbole”

OD AUTORA PORADNIKA

KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY! Pomyślisz: „No ładnie się zaczyna! Już na samym początku ktoś chce mi dokuczyć, że jestem mały? Albo, co gorsza, zbyt mały na ważne sprawy związane z Polską?”. Nic z tych rzeczy. Nie ma się o co dąsać. Umawiamy się po prostu, że nazywamy cię małym, bo jesteś mniejszy i młodszy od dorosłych. Ale to nie znaczy, że Polakiem jesteś trochę mniej lub gorzej od nich. A ponieważ dzieci mają poczucie humoru, są ciekawe świata i nie obrażają się o byle co, tu też nie będzie żadnych fochów, prawda? Bycie Polakiem Małym lub Polką Małą jest fajne i bardzo ważne. Fajne, bo należysz do wspaniałego narodu. Ważne, bo masz piękną ojczyznę o burzliwej historii i bogatych tradycjach, a przy wielu jej bohaterach wysiada nawet James Bond. Żyjesz w ciekawym kraju, którego odkrywanie może być fantastyczną przygodą. I właśnie dlatego dobrze być patriotą. Taka osoba wie, z czego jest dumna, i rozumie, dlaczego kocha swoją ojczyznę.

Ale czy dziecko może być patriotą? No pewnie! Przekonaj się o tym razem z nami.

jordan release date | Nike Running

pobierz załącznik
Przedsprzedaż - dostawa w dniu: 19.05.2021
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt w koszyku
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE