Jesteś tutaj

Artykuły

Grupa wydawnicza Publicat S.A.

więcej

Właśnie pod takim hasłem odbyły się warsztaty metodyczne dla nauczycielek z Przedszkola KRASNAL HAŁABAŁA w Kaźmierzu oraz zaproszonych gości z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Urszulanek z Sokolnik Wielkich.

więcej
15-07-2015 | Rozwój dwulatka

Koniec drugiego i początek trzeciego roku życia to dla naszych maluchów czas niezwykle intensywnego rozwoju i odkrywania otaczającego je świata.

więcej
15-07-2015 | Rozwój trzylatka

Drodzy Rodzice, wasze dziecko ma już trzy lata! Ale na pewno pamiętacie jeszcze fale miłości i zachwytu, kiedy to maleństwo pojawiło się po raz pierwszy w waszych ramionach.

więcej
15-07-2015 | Rozwój pięciolatka

Pięciolatek jest zazwyczaj radosny, bardzo sprawnie biega i podskakuje.

więcej
15-07-2015 | Rozwój czterolatka

Typowy czterolatek to już bardzo samodzielna i mądra istota: sam zjada posiłek, ubiera się, biegnie do toalety. Dużo i swobodnie mówi. Potrafi szczegółowo opisać obrazek, wskazać podobieństwa i różnice.

więcej
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE