Jesteś tutaj

Aktualności

  1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1 Niniejszy regulamin, zwany dalej Regulaminem, ma charakter ramowy.

więcej

I. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Papilon.   II. Konkurs rozpoczyna się 21 grudnia 2020 r. i trwać będzie do 6 stycznia 2021 r.   III.

więcej

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem konkursu (zwanego dalej: Konkursem) jest Publicat S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul.

więcej

REGULAMIN KONKURSU „REKSIO”   1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem konkursu (zwanego dalej: Konkursem) jest Publicat S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul.

więcej

W sobotę 29 września o godz. 12:00 zapraszamy do poznańskiego Starego Browaru (Atrium) na wydarzenie pt. "Poczytaj w łóżku".

więcej

W sobotę 29 września okazji premiery nowej nieMAPY miasta Tychy zapraszamy na Rodzinny Festiwal Książki. TY CHYba czytasz?

więcej

W sobotę 8 września w godz. 11:00-14:00 zapraszamy wszystkich miłośników sympatycznego psiaka z łatką do poznańskiego Empiku przy ul.

więcej

W piątek 7 września o godz.

więcej

W poniedziałek 27 sierpnia o godz.

więcej

Zapraszamy serdecznie na warsztaty wokół książki ZWIERZOKRACJA , które odbędą się w Poznaniu: * w sobotę 26 maja, w godzinach 17 - 19, na wydarzeniu DobraNocka w Maius.

więcej

Strony

Przedsprzedaż - dostawa w dniu: 23.02.2022
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt w koszyku
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE