Jesteś tutaj

Aktualności

Zapraszamy wszystkich małych i dużych do poznańskiej księgarni "z Bajki" na warsztaty z Dorotą Gellner, autorką "Miasteczka z bajki". 17 listopada, godz. 18:00 - "Rośniemy z książkami Doroty Gellner".

więcej

Zapraszamy na "Bajkowy Rynek - Poznań czyta dzieciom", który odbędzie się od 10 do 11 czerwca w Poznaniu! Przyjdźcie koniecznie w sobotę 10 czerwca o godz.

więcej

Zapraszamy na Festiwal Książki, który odbędzie się od 2 do 4 czerwca w Opolu.

więcej

Zapraszamy na Balonowy Dzień Dziecka z Famigą w Kinie Pod Baranami w Krakowie, który odbędzie się 4 czerwca (niedziela) o godz.

więcej

Zapraszamy na otwarcie Przystani - nowej plenerowej przestrzeni między Bałtykiem a Concordią Design w Poznaniu. Przystań będzie miejscem spotkań i rozmaitych atrakcji dla każdego, w tym dla dzieci.

więcej

Zapraszamy 28 maja (sobota) od 12:00 do 18:00 na urodziny Reksia, które odbędą się w ramach wielkiego otwarcia Bajkowego Kącika Czytelniczego w Galerii Malta w Poznaniu. W Bajkowym Kąciku Czytelniczym przez

więcej

Postanowiliśmy utworzyć osobne fanpage’e każdego z naszych wydawnictw, ponieważ chcemy jeszcze lepiej spełniać Wasze czytelnicze oczekiwania i zaspokajać czytelniczą ciekawość.

więcej

Zapraszamy na Warszawskie Targi Książki, które odbędą się od 18 do 21 maja na PGE Narodowym.

więcej

Miasto Poznań, Centrum Inicjatyw Rodzinnych oraz Fundacja Jak Malowana i wydawnictwo Papilon serdecznie zapraszają na wyjątkowe spotkanie familijne podczas Poznańskich Dni Rodziny 2017. KIEDY: 27.05.2017 O

więcej

W ramach 57. Kaliskich Spotkań Teatralnych 14 maja od 13:00 do 16:00 w Teatrze im.

więcej

Strony

Przedsprzedaż - dostawa w dniu: 31.01.2018
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt w koszyku
Zapisz się do newslettera
  • Otrzymasz DODATKOWE 10% RABATU na pierwsze zakupy.
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.
Dołącz do nas