Jesteś tutaj

ZWIERZOKRACJA - warsztaty w Poznaniu

24-05-2018

Zapraszamy serdecznie na warsztaty wokół książki ZWIERZOKRACJA , które odbędą się w Poznaniu:

* w sobotę 26 maja, w godzinach 17 - 19, na wydarzeniu DobraNocka w Maius. Informacje TU
Warsztaty wokół książki będą częścią zajęć w grupie "Dom Lolka". Najpierw porozmawiamy z dziećmi o odpowiedzialnej opiece nad zwierzętami domowymi, a później już szerzej - o prawach zwierząt.

Collegium Maius
ul. Fredry 10, 61-701 Poznań

* w niedzielę 27 maja, w godzinach 15 - 17, na Dniach Łazarz. Informacje TU
Zapraszamy rodziny z dziećmi w różnym wieku na wspólne spojrzenie do książki, która stanie się punktem wyjścia do rozmowy o zwierzętach na Łazarzu oraz stworzenia plakatów społecznych związanych z tym tematem.

Park Wilsona w Poznaniu
Głogowska, 60-767 Poznań

Do zobaczenia!

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE