Jesteś tutaj

Zapraszamy na VI Salon Ciekawej Książki!

15-11-2016

VI Salon Ciekawej Książki odbędzie się od 18 do 20 listopada w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (ul. Piotrkowska 282). Na stoisku nr 11 (parter) będziemy czekali na Was z książkami naszych wydawnictw: Centrum Edukacji Dziecięcej, Papilon, Publicat, Elipsa, Książnica i Wydawnictwo Dolnośląskie.

Salon Ciekawej Książki to łódzkie święto literatury. W trakcie trzech dni miłośnicy czytania mają możliwość zapoznania się z nowościami rynku księgarskiego, zakupu bestsellerów i nowości książkowych – często w promocyjnych cenach – oraz wzięcia udziału w spotkaniach z najpopularniejszymi autorami. 

Link do wydarzenia na Facebooku: facebook.com 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE