Jesteś tutaj

Zapraszamy na V Salon Ciekawej Książki do Łodzi!

16-11-2015

W dniach 20-22 listopada zapraszamy na V Salon Ciekawej Książki do Łodzi. Znajdziecie nas na stoisku nr 8, a tam tytuły wydawnictw grupy wydawniczej Publicat SA: Centrum Edukacji Dziecięcej, Papilonu, Publicatu, Elipsy, Wydawnictwa Dolnośląskiego i Książnicy.

W sobotę o godz. 10:00 oraz 13:00 zapraszamy do budynku D (III piętro, strefa I) na warsztaty Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki “Kamienica 56”, na których zagoszczą książki z Centrum Edukacji Dziecięcej.

Czekamy na Was w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 282. 

Więcej informacji na stronie: www.targi.lodz.pl 

 

 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE