Jesteś tutaj

Zapraszamy na spotkania z Piotrem Szaradowskim, autorem książki "Francja elegancja"!

30-11-2016

Wydawnictwo Dolnośląskie zaprasza na spotkania autorskie z Piotrem Szaradowskim, autorem książki „Francja elegancja. Z historii haute couture”, w Poznaniu i w Warszawie.

Spotkanie w Poznaniu (Centrum Kultury Zamek, ul. Św. Marcin 80/82) odbędzie się 7 grudnia o godz. 18:00. Poprowadzi je Aleksandra Boćkowska – dziennikarka, autorka książki „To nie są moje wielbłądy. O modzie w PRL”.
Więcej informacji na: facebook.com

Spotkanie w Warszawie (Rynek Starego Miasta 27) odbędzie się 9 grudnia o godz. 18:00. Poprowadzi je Aleksandra Jatczak. Spotkanie organizowane jest przez Klub Kostiumologii i Tkaniny Artystycznej przy Warszawskim Oddziale Stowarzyszenia Historyków Sztuki.
Więcej informacji na: facebook.com

Haute couture – wielkie krawiectwo – te dwa słowa często pojawiają się w mediach, lecz nierzadko umyka ich znaczenie. A kryje się za nimi wieloletnia tradycja francuskiego krawiectwa, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie. Haute couture to nie tylko wielcy projektanci, jak Chanel, Dior czy Saint Laurent, lecz także rzesze krawców i rzemieślników, którzy plisują, farbują, haftują itd. To dzięki nim krawiectwo urosło do rangi sztuki. O ich umiejętnościach świadczą ubiory z pietyzmem przechowywane i  eksponowane w największych muzeach świata.

Więcej informacji o książce „Francja elegancja” na: publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń